17.10.2015, 11:00

ABC Braník

9. kolo, Divize žen B Čechy 2015/16

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Kalašová – Průchová, Štvrtňová, Jedličková, Přibylová, Červenková, Wolfová, Florková, Klíčová, Jirsová, Chalupná

Sestava hosté: Frolíková – Buttová (67. Cachová), Kocková, Hajnová, Kramerová – Němečková, Pavlíková, Kožíšková – Šedivá (60. Košatková), Moravcová (72. Hřebíková), Havlíčková

• Branky: 48. Wolfová – 8. Šedivá
    ŽK: 30. Wolfová, 33. Jedličková, 84. Klíčová – 31. Frolíková
  • Diváci: 30

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: „Své hodnocení dnes musím lehce zmírnit, po dlouhé době mám totiž v hlavě více pozitivních věcí a bod z Braníku nakonec beru. Je velmi cenný, ale spokojit se s nim nemohu, chtěl jsem rozhodně vyhrát. Pozitiva ale hledám hned na několika místech. Nasazení Šedivé na pro ni nezvyklou pozici se velmi povedlo a odehrála slušnou hodinku, kterou okořenila gólem. Práce obranného bloku se mi také líbila, ačkoliv je tam stále mnoho chyb, v zápase jsme jich dělali méně než jindy. Obě stoperky dnes podaly také parádní výkon a i díky nim je výsledek, jaký je. Všechny hráčky pracovaly, jak měly a s jejich nasazením jsem byl velmi spokojen. Udělaly mně radost, byl to ubojovaný zápas a hlavně nás podržela Gabča Frolíková. Ta zaslouží pochvalu obzvlášť. Rozhodně je na čem stavět a já doufám, že holky viděly, že hrát můžou s každým soupeřem.“