FANSHOP

Ženy A: Zlaté tři body z Brna

21. 4. 2018 | Redakce

Ženy A: Zlaté tři body z Brna

Úvodní zápas skupiny o udržení se odehrál na trávě v Heršpicích.15. kolo, sobota 21. 4. 2018, 11:00, Lokomotiva Brno Horní Heršpice
Horní Heršpice Horní Heršpice
0:1
(0:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Horní Heršpice: Šuškevičová - Čechová, Kukučková, Pušková, Ganiecová (67.Tesáková), Haklová (54.Holá), Chlápková, Pušková, Botková, Dianišková, Krištofová
Dukla Praha: Dolejšová - Dvorská, Košíková, Soukupová, Adámková (90.Lesiv) - Beránková, Kantarská, Zemjánková - Brázdová (69.Pýchová), Hrobská (81.Havlasová), Beštová (46.Rychtarová)
Branky: 55.Rychtarová
ŽK: Čechová, Kukučková, Pušková - Zemjánková, Beštová
Rozhodčí: Vévodová - Hanáková, Zaplatilová
Diváci: 67

Komentář

Hned v první minutě měly domácí hráčky závar před brankou Dolejšové, ale bez zakončení. Další minuty utkání se odehrávaly převážně uprostřed hřiště, bez šance na obou stranách. Domácí měly optickou převahu, ale bez ohrožení branky Dolejšové. První střelu na branku kryla v pohodě Dolejšová, další pokusy šly nad bránu nebo vedle. První šanci Dukly měla na hlavě Kantarská, ale bez úspěchu. Pět minut před koncem poločasu z trestňáku orazítkovala břevno Brázdová. V poslední minutě měla Dukla rohový kop a ani z následného závaru nic nebylo a do šaten se šlo za bezbrankového stavu.

Druhý poločas začal opět bojem o střed hřiště. Ani jeden tým se nedostával do zakončení. Ráz utkání změnila chyba domácí brankářky Šuškevičové. Střídající Rychtarová ji aktivně napadala, vybojovala míč a zakončila do prázdné branky 0:1. Do další šance se dostala Kantarská, ale slabá střela neskončila v síti. Domácí hráčky vrhly všechno do útoku, ale bez brankového vyjádření. Brno mělo několik rohových kopů, ale ani jednou neohrozilo výrazněji branku Dukly. Všechny výpady kryla Dolejšová nebo si bez problémů poradila celá obrana. Jakmile zazněl poslední hvizd, všechny hráčky padly na trávník, jelikož celé utkání oba týmy odmakaly do poslední minuty.

Fotogalerie


 


Fotogalerie


Partneři klubu