FANSHOP

Ženy A: Start nadstavby nám výsledkově vyšel

10. 5. 2021 | Redakce

Ženy A: Start nadstavby nám výsledkově vyšel

Ženy začaly nadstavbu vítězstvím proti posledním Pardubicím.15. kolo, neděle 9. 5. 2021, 10:30, Juliska, tráva
Dukla Praha Dukla Praha
2:1
(0:0)
PardubicePardubice

Branky: 61., 79.Skálová - 66.Růžičková
ŽK: Dvorská, Conde Sancho, Dudová - Vejrová, Vodvárková
Rozhodčí: Kánská - Špindlerová, Kovářová

Komentář

První zápas v nadstavbové části začala Dukla aktivně. V úvodu utkání se hned do vyložených šancí dostaly domácí hráčky, největší měla Denisa Skálová po několika desítkách sekund. Dukla byla aktivní a vytvářela si příležitosti, mince se však po chvíli otočila. Dolejšová vychytala Hlochovou a Pardubice začaly být na krajích hřiště velmi pohyblivé a odvážné, domácí obraně zatápěly více než se čekalo. Zejména hodně faulů způsobilo několik standartních situací, které musely fotbalistky z Julisky řešit. Poločas však ukázal stav 0:0.

Z kraje druhé půle měla na kopačkách vedení Růžičková, netrefila však prázdnou branku, několik minut na to už ale skóre utkání bylo otevřeno. Na centr Pakostové si nejvýše vyskočila Skálová a poslala Duklu do vedení 1:0. Za několik minut se po trase Růžičková - Hladíková dostaly Pardubice zpět do zápasu. Faktor křídla měla Pardubice velmi silné, ovšem další ohrožení branky již hostující hráčky neměly. Na obou stranách už se dohrávalo v soubojích, po jednom z nich však zahrávaly naše hráčky další přímý kop a jako přes kopírák se trefila Denisa Skálová podruhé, opět po centru Pakostové. Do konce utkání se již nic dalšího neodehrálo a Dukla tak brala všechny 3 body a upevnila si v tabulce 5. místo.

Záznam utkání

Fotogalerie


 

Související články

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu