FANSHOP

Ženy A: S Hradcem zůstaly všechny body doma

12. 5. 2019 | Redakce

Ženy A: S Hradcem zůstaly všechny body doma

V neděli 12.5.2019 odehrály naše ženy 3. kolo nadstavbové části ligy. Dopoledne na Střížkově přivítaly soupeřky z Hradce Králové. Khýrová vstřelila hattrick a čtvrtou branku přidala Dvorská, více branek děvčata nevstřelila, Hradec byl téměř bezzubý.17. kolo, neděle 12. 5. 2019, 10:30, SK Prosek, tráva
Dukla Praha Dukla Praha
4:0
(3:0)
Hradec KrálovéHradec Králové

Dukla Praha: Dolejšová - Kantarská, Kavalová, Strnadelová, Adámková (85. Davidová) - Beránková, Košíková, Zemjánková (87. Senická) - Khýrová, Hrobská (80. Sovány), Dvorská
Hradec Králové: Kadečková - Hýlová, Bulavová, Chocholoušková, Portychová, Miklová, Plzáková, Strýhalová, Sováková (46. Syrová), Kovaříková, Valentová (41. Kijonková)
Branky: 9., 31., 40. Khýrová, 73. Dvorská
ŽK: 36. Strnadelová - 56. Plzáková
Rozhodčí: Chlastáková - Žáková, Shpak
Diváci: 30

Komentář

Od prvních minut byly Duklačky na hřišti vidět a měly územní převahu. Bohužel opět se projevovala v průběhu celý hry objevovaly chyby v jednoduchých přihrávkách a ztrácely se jednoduché míče kvůli nepřesnosti nebo menšímu nasazení. V 9. minutě skórovala Khýrová, po ose Zemjánková - Dvorská - Hrosbká. Ve 31. minutě se k míči u lajny dostala Hrobská a opět připravila příležitost pro Khýrovou 2:0. Khýrová přidala i třetí branku a to ve 40. minutě, kdy společně s Kantarskou vybojovaly míč, Khýrová se sama následně uvolnila a prosadila individuálně ve vápně.

Druhý poločas měl velmi podobný průběh. Duklačky ovšem využily daleko méně příležitostí ke vstřelení branky. Radovala se pouze jednou Dvorská. V 73. minutě získala míč Zemjánková, průnikovým propichem našla Khýrovou a ta ještě ve vápně nachystala pro Dvorskou. Soupeřky naši branku téměř neohrozily.

Ohlasy trenérů

Michal Kolomazník - hlavní trenér: "Dá se říct, že dnešní utkání jsme měli po celou dobu pod kontrolou. Jen mě mrzí, že jsme neproměnili více brankových příležitostí a tím pádem, počet branek v soupeřově síti nebyl vyšší."

 


Fotogalerie


Partneři klubu