FANSHOP

Ženy A: Přípravu ženy odstartovaly vítězně

25. 7. 2019 | Redakce

Ženy A: Přípravu ženy odstartovaly vítězně

Do letní přípravy nastoupil velmi omlazený kádr a první přípravné utkání sehrály ženy ve čtvrtek vpodvečer v Satalicích.PU, čtvrtek 25. 7. 2019, 18:30, Satalice, tráva
Dukla Praha Dukla Praha
2:1
(2:1)
WrocławWrocław

Dukla Praha: Dolejšová - Novotná, Strnadelová, Dudová, Davidová - Beránková, Senická, Sovány - Dvorská, Hrobská, Houbová

Střídaly: Nedvědová, Lišková, Žočková
Wrocław: Bocian - Chudzik, Korda, Parka, Turowska - Kulig, Homa, Jurczenko - Czudecka, Nowacka, Przelicka

Střídaly: Rydlewska, Buś Martyna, Buś Marcelina, Krysman, Siepietowska, Galicka, Siwak, Pawlak
Branky: 7.Houbová, 10.Sovány - 39.Czudecka
ŽK: Hrobská (Dukla)
Diváci: 70

Komentář

Začátek utkání byl z naší strany velmi aktivní. Hráčky Wrocławi se spíše bránily a hned první velkou šanci proměnila Nela Houbová, když obešla brankářku a zakončovala do prázdné branky 1:0. Pár minut nato se do zakončení dostala Sovány a klasickým bodlem zvýšila na 2:0. Další šanci měla na kopačce Houbová po centru Dvorské, ale nezakončila přesně. Zhruba po 25 minutách soupeř začal hrát více dopředu. Nejprve musela vytáhnout důležitý zákrok Dolejšová. Druhá velká šance ale již skončila gólem, kdy Czudecka zakončila tvrdou střelu na zadní tyč 2:1.

Do druhého poločasu vstoupily velmi aktivně hráčky polského týmu, ale bez výraznější šance. Největší příležitost měla opět Czudecka po naší špatné rozehrávce, ale branku Nedvědové netrefila. Naše náznaky šancí jsme za druhou půli ani jednou nedotáhli do střely na bránu, takže utkání skončilo 2:1.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Antonio Console, hlavní trenér: "S prvním zápasem jsem velmi spokojen. Naším cílem bylo vyzkoušet věci, které jsme trénovali během prvních tréninků a také zjistit kondiční připravenost hráček. Holky k zápasu přistoupily velmi dobře. Samozřejmě existuje mnoho věci na zlepšování, ale zpětná vazby z prvního zápasu je více než pozitivní. Holkám gratuluji k výhře, zápas byl navíc odehrán za velmi vysokých teplot, což není snadné. Děkujeme soupeřkám z Wroclawi za utkání a férovou hru."

 


Fotogalerie


Partneři klubu