25.07.2019, 18:30

FK Dukla Praha

Přípravná utkání Ženy 2019/20

KŚ AZS Wrocław

Sestava domácí: Dolejšová - Novotná, Strnadelová, Dudová, Davidová - Beránková, Senická, Sovány - Dvorská, Hrobská, Houbová

Střídaly: Nedvědová, Lišková, Žočková

Sestava hosté: Bocian - Chudzik, Korda, Parka, Turowska - Kulig, Homa, Jurczenko - Czudecka, Nowacka, Przelicka

Střídaly: Rydlewska, Buś Martyna, Buś Marcelina, Krysman, Siepietowska, Galicka, Siwak, Pawlak

• Branky: 7.Houbová, 10.Sovány - 39.Czudecka
    ŽK: Hrobská (Dukla)
  • Diváci: 70

Hodnocení trenéra:

Antonio Console, hlavní trenér: "S prvním zápasem jsem velmi spokojen. Naším cílem bylo vyzkoušet věci, které jsme trénovali během prvních tréninků a také zjistit kondiční připravenost hráček. Holky k zápasu přistoupily velmi dobře. Samozřejmě existuje mnoho věci na zlepšování, ale zpětná vazby z prvního zápasu je více než pozitivní. Holkám gratuluji k výhře, zápas byl navíc odehrán za velmi vysokých teplot, což není snadné. Děkujeme soupeřkám z Wroclawi za utkání a férovou hru."