FANSHOP

Ženy A: Plzeň utkání otočila ve svůj zisk

2. 6. 2019 | Redakce

Ženy A: Plzeň utkání otočila ve svůj zisk

V neděli 2.6.2019 odpoledne přivítaly naše ženy k poslednímu letošnímu utkání soupeřky z Plzně. Utkání se odehrálo od 17 hodin v Jirnech. Utkání se vyvinulo k prospěchu hostí, naše ženy by si ovšem v tomto zápase body rozhodně zasloužily. Příští týden zajíždí naše ženy k poslednímu utkání sezóny do Hradce.19. kolo, neděle 2. 6. 2019, 17:00, Jirny, tráva
Dukla Praha Dukla Praha
1:2
(1:1)
Viktoria PlzeňViktoria Plzeň

Dukla Praha: Dolejšová - Košíková, Strnadelová, Kavalová, Adámková - Beránková, Khýrová, Dvorská - Hrobská (87. Senická), Sovány (77. Davidová), Zemjánková (85. Kloučková)
Viktoria Plzeň: Holíková (46. Radová M.) - Kotrčová, Ondrášková, Radová A., Pacandová, Šlajsová (61. Švábová), Markelová, Nesvedová (51. Kolorosová), Mikešová, Mrázová, Mášová (46. Beštová)
Branky: 28. Hrobská - 39. Radová A. (pen.), 78. Mikešová
ŽK: 38. Dvorská (Dukla)
Rozhodčí: Hessová - Špindlerová, Shpak
Diváci: 50

Komentář

Vzhledem k teplotním podmínkám byl vstup do utkání velmi vláčný. Postupně se tempo hry zvedlo a Duklačky se snažily o kombinaci. Do vedení jsme se dostali ve 28. minutě, kdy se Dvorská výborně uvolnila na straně a poslala míč před bránu, kde se dokázala na přední tyči prosadit Hrobská 1:0. Studená sprcha přišla ve 39. minutě, kdy hlavní rozhodčí nařídila penaltu. Radová se nemýlila a srovnala stav utkání 1:1.

V druhém poločase se hra přelévala okolo poloviny hřiště. Plzeň měla asi tři rohové kopy, z jednoho se podařilo skórovat Mikešová, která na brankové čáře vyplavala úplně sama 1:2. Na druhé straně měla největší šanci Khýrová, která skvěle vystihla přihrávku soupeřek, přehodila brankářku, ale míč se smolně po odrazu odrazil ještě od břevna zpět do hry. Další střely vyslaly Kloučková, Beránková, Dvorská, vše skončilo v rukavicích hostující gólmanky. Ke dvěma trestným kopům se postavila Kavalová, v obou případech mířila nad. Body si nakonec odvezla tedy Plzeň.

Ohlasy trenérů

Michal Kolomazník - hlavní trenér: "Po delší době se nám herně dařilo. I poměr šancí mluvil v náš prospěch, ale výsledkově se nám utkání nepovedlo. Soupeř nás potrestal ze dvou standardních situací, kdy o první je asi zbytečné se zmiňovat a druhou jsme inkasovali po rohovém kopu. Myslím, že v utkání jsme si nějaké body zasloužili. I vzhledem k tomu, jak jsme se prezentovali. Navíc v tak náročném počasí, mě konečný výsledek za holky, které celý zápas odmakaly, mrzí dvojnásob."

 


Fotogalerie


Partneři klubu