FANSHOP

Ženy A: Nezvládnutá generálka v Německu

18. 2. 2020 | Redakce

Ženy A: Nezvládnutá generálka v Německu

Poslední utkání před vstupem do ligové soutěže odjely sehrát ženy do Německa, konkrétně do Norimberku.PU, sobota 15. 2. 2020, 12:30, UMT Bertolt-Brecht-Straße
1. FC Norimberk 1. FC Norimberk
9:1
(4:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha:

Dolejšová - Žočková, Dudová, Strnadelová, Macečková - Senická (50. Votrubová), Davidová, Skálová - Novotná (46. Houbová), Hrobská, Košatková (46. Pavlíková)

Branky: 3.Wachal, 8., 39., 61., 76.Fournier, 41.Vogel, 52., 87.Lein, 54.Richter - 30.Hrobská
Diváci: 30

Komentář

V tréninkovém centru místní základní a střední školy nás přivítal tým třetí nejvyšší soutěže. Od počátku utkání se domácí hráčky ujaly iniciativy a míč byl pouze na jejich kopačkách. Hned z první šance si vybojovaly roh a z následného rohového kopu vstřelila první branku utkání Wachal 1:0. Bohužel hned z další akce šly domácí do vedení 2:0, kdy se trefila přízemní střelou útočnice Fournier. Další minuty byly z naší strany hodně defensivní a do útočení nás soupeř moc nepouštěl. Stalo se tak až po půl hodině hry, kdy akci zakončila Hrobská 2:1. Do poločasu ale Němky přidaly další dvě branky a do šaten se šlo za stavu 4:1 pro domácí.

V druhém poločase padlo celkem pět branek, bohužel všechny do branky Dolejšové. Nejprve se trefila po rohovém kopu Lein 5:1. O dvě minuty později se po krásné křídelní akci prosadila Richter 5:1. Na 6:1 navyšovala z trestného kopu Fournier. Do konce utkání se Norimberk prosadil ještě třikrát a utkání skončilo jasným vítězstvím 9:1.

Ohlasy trenérů

Ondřej Havlas, trenér: "Výsledek hovoří vcelku jasně. Soupeř byl ve všech aspektech jasně lepší. Domácí hráčky měly perfektně zvládnutou výstavbu od brankářky a stoperek. Nám se to bohužel nedařilo eliminovat a přes střed hřiště se soupeřky dostávaly do přečíslení. Do neděle musíme na některých věcech pořádně zamakat. Čeká nás ostrý zápas s Plzní a nebude to jednoduché. V každém případě děkujeme za pozvání a možnost sehrát takové utkání."

 


Fotogalerie


Partneři klubu