Ženy A: Liberecká branka téměř bez ohrožení

17. 9. 2018 | Redakce

Ženy A: Liberecká branka téměř bez ohrožení

V neděli 16.9.2018 bylo na pořadu 4. kolo ligy žen. V druhém domácím zápase přivítaly naše ženy na Střížkově FC Slovan Liberec.4. kolo, neděle 16. 9. 2018, 10:30, SK Prosek
Dukla Praha Dukla Praha
0:1
(0:0)
Slovan LiberecSlovan Liberec

Dukla Praha: Dolejšová - Kantarská, Košíková, Šebrlová (46. Bottová), Adámková - Beránková, Dvorská, Zemjánková (80. Brázdová) - Pýchová (75. Mernyová), Skálová, Hrobská
Slovan Liberec: Horáčková - Němečková, Dlouhá, Necidová, Kopčová (92. Novotná), Čiperová, Černá, Šušolová, Tůmová, Hrtánková, Lišková (80. Komárková)
Branky: 69. Lišková
ŽK: Dvorská - Lišková
ČK:
Rozhodčí: Pachtová, Šafránková, Tůmová
Diváci: 50

Komentář

Od počátku utkání měly územní převahu hráčky soupeře. Avšak domácí ženy je nepustily do větší šance. Bohužel veselo nebylo ani na druhé straně, Duklačky branku soupeřek téměř neohrozily. Rozehrávka od zadních řad se povětšinou dařila, bohužel přechod do útoku vázl. Za bezbrankového stavu se odcházelo i do kabin.

Druhý poločas pokračoval v podobném stylu. Bohužel po nedůrazu v našem vápně se prosadila v 69. minutě liberecká Lišková. Po dlouho snášejícím se centru se dostala k hlavičce, šance využila a proměnila. Naše ženy sklopily hlavy a ještě více ustoupily a vznikaly zbytečné chyby. Liberec mohl navýšit vedení, kdy naservírovala Bottová parádní přihrávku na střed hřiště, naštěstí zakročila Dolejšová. Bohužel do konce utkání se Dukla nedostala do přímého ohrožení branky. Liberec si odvezl zasloužené body.

Ohlasy trenérů

Michal Kolomazník - hlavní trenér: "Poměrně vyrovnaná první půle branku nepřinesla, i když měl soupeř více zakončení. Druhá půle se odvíjela stejně jako první až do našeho zbytečného obdržení branky, kdy jsme nechali soupeřky lacino skórovat. Od té chvíle jsem čekal zvýšení aktivity, ale opak byl pravdou. Kupili jsme chybu za chybou a do konce utkání to byla z naší strany křeč. Nezbývá nám, než soupeři k vítězství pogratulovat."

 


Fotogalerie


Partneři klubu