Ženy A: Brno přetlačilo naše ženy

7. 9. 2021 | Redakce

Ženy A: Brno přetlačilo naše ženy

V neděli zajížděla Dukla ke 4. kolu do Brna, které vyhrálo 2 předchozí utkání. Roli favorita Brno potvrdilo a naše ženy porazilo 2:0.



4. kolo, neděle 5. 9. 2021, 11:00
Horní Heršpice Horní Heršpice
2:0
(1:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Horní Heršpice:

Havlíčková - Kukučová, Pušková, Krištofová, Chlápková, Mazúchová, Raušová, Ganiecová, Dianišková, Lišková, Ondřejková

Dukla Praha:

Kubíková - Skálová, Pergnerová (80. Votrubová), Hrobská, Dvorská, Prošková (74. Dvořáková), Beránková, Dudová (42. Jehličková), Rybínová, Strnadelová, Ajazi

Branky: 45+1. a 88. Lišková
ŽK: 64. Pušková - 70. Skálová
Rozhodčí: Vévodová - Soukupová, Koryčanská

Komentář

Utkání v Brně začalo hodinu před polednem výkopem Duklaček. Domácí tým byl však v první větší šanci, kterou chytila Kubíková. Poté se zápas odehrával mezi oběma vápny, hráčky podstoupily hodně soubojů, kde Brno bylo daleko úspěšnější a i díky tomu více na míči. Nebezpečný byl také přímý kop Brna, který skončil na rohu a hlavička Liškové, jež orazítkovala míčem břevno. Na druhé straně střílela Hrobská, těsně vedle pravé tyče. Když to vypadalo na bezbrankový stav v poločase, Lišková potrestala pasivitu obrany Dukly a uklidnila Brno na 1:0.

Do druhé půle se děj opakoval a tentokrát ani na jedné straně nepřicházely šance, Duklačky začaly v 70. minutě mít více rohů a více se dostávaly do zakončení, kýžený gól byl bohužel stále daleko. Když po jednom rohu na tříkrát fotbalistky Dukly neprostřelily důrazně bránící Brno, přišlo potrestání. Po ztrátě po autovém vhazování Brno z protiútoku nadvakrát prostřelilo Kubíkovou a utkání vyhrálo 2:0.

Ohlasy trenérů

Jakub Kowolowski, trenér: "Utkání bohužel dopadlo zaslouženě, Brno bylo důrazné, mnoho fotbalu a kombinací k vidění nebylo, za to soubojů až až. Ukázala se větší pohoda na hráčkách Brna, naše holky hlavně první poločas byly velmi odhodlané, mírná nervozita však byla znát a nedařilo se nám. Hodně nevynucených chyb jsme měli a mrzí mě, že jsme inkasovali na konci prvního poločasu, bezbrankový stav bychom možná prolomili. Je třeba nyní více uvolnit tlak, který si na sebe tvoříme. Čekáme na gól i body, víme to, víme, kde nás tlačí bota, budeme s tím pracovat."

 

Související články

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu