PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka
    FANSHOP

Ženy A: Body odvezlo Brno

28. 8. 2018 | Redakce

Ženy A: Body odvezlo Brno

Ve druhém kole čekalo naše ženy první domácí utkání. Na domácím stadionu SK Prosek přivítaly duklačky v neděli 26. 7. 2018 Lokomotivu Brno.2. kolo, neděle 26. 8. 2018, 11:00, SK Prosek
Dukla Praha Dukla Praha
0:1
(0:1)
Horní HeršpiceHorní Heršpice

Dukla Praha: Dolejšová - Grešová (59. Rychtarová), Dudová, Soukupová, Kantarská - Beránková, Košíková, Brázdová (73. Kozlíková) - Dvorská, Hrobská, Adámková (80. Pýchová)
Horní Heršpice: Havlíčková - Kukučová, Dianišková (91. Velebová), Perriello, Pušková A. (88. Čechová), Krištofová, Petrina, Chlápková, Pušková T., Salvador, Abarca (75. Ganiecová)
Branky: 30. Petrina
ŽK: 39. Grešová, 71. Adámková (obě Dukla)
Rozhodčí: Hessová Tereza - Špindlerová Zuzana, Štychová Jana
Diváci: 30

Komentář

Vstup do utkání byl opatrný. Naše ženy se snažily o rozehrávku a v úvodních dvaceti minutách předvedly několik pohledných akcí. Hned ve 4. minutě špatně rozehrála Dolejšová, ale naštěstí se brněnské hráčce vrhla pod nohy a míč dostala zpět pod kontrolu. Na druhé straně se neprosadila Brázdová a následně byl Adámkové odpískán ofsajd. Brno předvádělo jednoduchou hru okamžitě nakopnout míč dopředu. Bohužel zde byl velký problém pro duklačky vyhrávat souboje a získávat míč. Hra našich žen postupně ztrácela tvář a brňačky se dostávaly častěji do vápna. Ve 30. minutě po propadu Kantarské střelou zpoza vápna rozvlnila síť domácích hráček Petrina. O pár okamžiků později opět ukořistila míč Dolejšová z pod nohou Abracy. Poločas se dohrál za jednobrankového vedení hráček hostí.

Druhý poločas nabral stejného průběhu. Duklačky dávaly soupeřkám z Brna mnoho prostoru a času. Několik šancí pokryla Dolejšová, ve dvou případech zaznělo břevno. Na druhé straně lze vypíchnout jasnou brankovou příležitost Adámkové, po centru Rychtarové rozvlnila pouze boční síť. Brno si zaslouženě odvezlo 3 body.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Michal Kolomazník - hlavní trenér: "Úvodních dvacet minut bylo z naší strany relativně slušných. Bohužel po první brněnské akci jsme sklopili hlavy dolů. To, co nám fungovalo v přípravě, tedy kvalitní založení od brankáře, nejsme schopní zrealizovat a jednoduchými chybami odevzdáváme soupeřkám míč. Na to navazuje naše obranná činnost, kde v podstatě pouze stínujeme a dáváme soupeřkám mnoho prostoru a času. Je potřeba zvednout hlavy a začít chtít hrát."

 


Fotogalerie


Partneři klubu