Ze severu Čech jsme si odvezli remízu

10.11.2019, 14:00

FK Varnsdorf

15. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2019/2020

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Samoel - Rudnytskyy, Richter, Ngimbi, Lehoczki, Heppner (79. D. Novák) - Bláha, Houser, Kocourek (71. Barac) - Micovčák, Breda (62. Ondráček).

Sestava hosté: Rada - Kovernikov, Piroch, Preisler - Kovaľ (46. Hašek), Doumbia, Tetour, Krunert (46. Ayong), Dancák - Holík (76. Kott), Hadaščok.

• Branky: 45. Houser - 53. Ayong.
    ŽK: 37. Lehoczki - 51. Dancák, 67. Kovernikov.
  • Diváci: 954
Utkání předposledního kola podzimní části F:NL odehráli svěřenci trenéra Skuhravého ve Varnsdorfu. Domácí vstoupili do zápasu aktivně a na konci prvního poločasu šli do vedení zásluhou Adama Housera. Karsten Ayong vyrovnal na začátku druhé půle, další šance však zůstaly nevyužity a oba celky si do tabulky připisují jeden bod.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý: „Já si myslím, že dnešní zápas byl o tom, že první poločas byli domácí jednoznačně hladovější a jednoznačně pracovitější, a zaslouženě nás potrestali. Měli hodně standardních situací a poločas skončil tak, jak měl. V kabině nebyla ani žádná bouřka z jednoho prostého důvodu, a nesnižuje to výkon domácích, protože takhle špatně a ztrátově jsem tohle mužstvo ještě neviděl hrát. Myslím si, že jsme se ve druhém poločase zlepšili v pracovitosti, víc jsme udrželi balón pod řadou a z toho jsme si vypracovávali brankové příležitosti. Ale bylo to dneska na obě dvě strany. My jsme dneska z toho nemohli vytřískat víc než bod. Domácím gratuluji za vynikající výkon. Ani se mi nechce hodnotit dnešní utkání, protože principy a mechanismy, na kterých pracujeme dennodenně, jsem tam dneska neviděl. Synonymum pro tenhle zápas jsou pro mě naše ztráty, kterých domácí umě využívali. Bod bereme.“