Zápas proti Rokycanům skončil remízou

23. 9. 2013 | Redakce

Zápas proti Rokycanům skončil remízou

V sedmém kole České dorostenecké ligy remizoval tým devatenáctky 2:2 s domácími Rokycany. "V poslední minutě jsme dokonce sahali po vítězství, ale vzhledem k průběhu hry byla remíza zasloužená," uvedl po utkání trenér Tomáš Kulvajt.7. kolo, neděle 22. 9. 2013, 10:00
Rokycany Rokycany
2:2
(1:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Vávra – Kulikov, Šupina, Schindler, Bezděk – Vrkoč, Troníček (71. Veliký), Bezpalec – Sedláček, Gajecký, Beneš (60. Bohánek).
Branky: 6. Gajecký (Bezděk), 86. Gajecký (Šupina). PK

Komentář

Do vedení jsme šli v šesté minutě. Po dvou našich šancích a následném rohu se v pokutovém území nejlépe zorientoval Gajecký a poslal nás do vedení. Poté se však dostali domácí do hry sérií standardních situací. Po jedné z nich odpískal rozhodčí poměrně přísnou penaltu za faul a domácí srovnali. Další průběh zápasu byl podobný. Domácí hrozili tlakem v jednoduchosti, my se snažili šance vypracovat konstruktivní kombinací. V 51. minutě šli domácí do vedení po individuální akci zakončené chytrým obloučkem přes vybíhajícího Vávru a další šance neproměnili. Závěr naopak patřil opět nám. Po faulu na Šupinu vyrovnal z penalty opět Gajecký, v poslední minutě pak Vrkoč sám před brankářem zaváhal a domácím se podařilo naši šanci na vítězství zmařit.

Ohlasy trenérů

Trenér Tomáš Kulvajt řekl o utkání: "Oproti předchozímu zápasu se nám podařil vstup do utkání, soupeř bohužel brzy srovnal. Jednoduchost, důraz a urputnost domácích nám dělala problémy a úplně se nám nedařilo držet míč tak, jak bychom potřebovali. Kluci však opět ukázali charakter. I díky dvěma střídáním, které hru oživili, jsme v závěru byli nebezpečnější, vyrovnali jsme a v poslední minutě dokonce sahali po vítězství. Vzhledem k průběhu hry však byla remíza zasloužená."
 

Související články

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu