Zápas proti Rokycanům skončil remízou

7. kolo, Starší dorost U19 2013/14

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Vávra – Kulikov, Šupina, Schindler, Bezděk – Vrkoč, Troníček (71. Veliký), Bezpalec – Sedláček, Gajecký, Beneš (60. Bohánek).

• Branky: 6. Gajecký (Bezděk), 86. Gajecký (Šupina). PK
V sedmém kole České dorostenecké ligy remizoval tým devatenáctky 2:2 s domácími Rokycany. "V poslední minutě jsme dokonce sahali po vítězství, ale vzhledem k průběhu hry byla remíza zasloužená," uvedl po utkání trenér Tomáš Kulvajt.

Hodnocení trenéra:

Trenér Tomáš Kulvajt řekl o utkání: "Oproti předchozímu zápasu se nám podařil vstup do utkání, soupeř bohužel brzy srovnal. Jednoduchost, důraz a urputnost domácích nám dělala problémy a úplně se nám nedařilo držet míč tak, jak bychom potřebovali. Kluci však opět ukázali charakter. I díky dvěma střídáním, které hru oživili, jsme v závěru byli nebezpečnější, vyrovnali jsme a v poslední minutě dokonce sahali po vítězství. Vzhledem k průběhu hry však byla remíza zasloužená."