03.04.2016, 10:00

FK Dukla Praha

10. kolo, 1.liga starších žákyň Čechy 2015/16

TJ Sokol Dobrovíz

Sestava domácí: Makalová – Lafková, Žilinská, Zelenková, Šiknerová, Senická, Krůtová, Žočková, Králová, Chaloupková, Macečková, Fominychová, Ferková, Kurečajová, Jiříková

Sestava hosté: Průšová - Lapáčková, Kazimourová, Veselá, Skrčená, Svojtková, Potěmkina, Eislerová, Lišková, Vašičková, Ryndzak, Podpěrová, Limbergová, Volfová, Tenkrátová, Černá

• Branka: 14.Skrčená
    Rozhodčí: Vojnovič
  • Diváci: 80

Hodnocení trenéra:

Marie Sůrová, hlavní trenérka WU15: „Jsem velmi zklamaná. Zápas beru za moji prohru, nedovedla jsem hráčky motivovat, vyburcovat a dostat z nich, co umí. Prohrály jsme utkání se soupeřkami, které jsme na podzim jednoznačně přehrály. Soupeřky nastoupily s převahou hráček, které věkově spadají do kategorie mladších žákyň. Soupeřky bych chtěla pochválit, předvedly výbornou týmovost a bojovnost. Nám se ukázalo, že bez koncentrace, zodpovědného přístupu a chuti se můžeme na fotbal vykašlat a jít hrát kuličky. Na hřišti nefungovaly základní věci – přesnost přihrávek byla nulová, soupeřky nás předskakovaly, chyběl nám důraz, podpora a zakončení nemělo razanci. Většinu zápasu jsme hrály na polovině soupeřek, bohužel žádnou z mnoha šancí jsme neproměnily. Soupeřky se do našeho pokutového území pořádně dostaly jednou a byly stoprocentní. Jako tým jsme v tomto utkání totálně vyhořely.“