FK Teplice

1:1

(0:1)

17. kolo, Gambrinus liga 2012/13

Sestava domácí: Grigar - Vondrášek, Kaufman, Jablonský, Podaný - Čajič – Litsingi (89. Kerič), Jarolím, Chovanec (67. Vůch) – Jindráček (86. Vachoušek), Mahmutovič.

Sestava hosté: Rada – Romera, Štetina, Vorel, Vrzal – Borek, Kalouda, Božič (70. Podrazký) – Berger (90. Malý), Pospěch, Albiach (59. Přeučil).

• Branky: 47. Jarolím – 36. Kalouda. ŽK: 35. Grigar, 53. Čajič, 63. Vondrášek, 90. Mahmutovič – 63. Přeučil, 90. Borek. Rozhodčí: Zelinka – Pelikán, Marek. Diváci: 1542.
Dnešní den mnoho jarního počasí nepřinesl. I přesto Dukla předvedla pěkný výkon, za který si odváží zpět do Prahy bod po remíze s Teplicemi 1:1.

Luboš Kozel: "Ač je jaro, jako jaro to moc nevypadá. Z tohohle pohledu to byl určitě těžký zápas, kde bylo jasně viditelné, že dnešní terén hráčům vadil a pro náš kombinační fotbal byl také překážkou. I přesto si myslím, že do utkání jsme vstoupili dobře. Možná jsme tím domácí zaskočili a následně se dostali do vedení z trestného kopu. Dále jsme tam měli další dvě situace, které jsme mohli dokončit do gólového vyjádření. Takže si myslím, že o poločase to naše vedení bylo zasloužené. Mrzí mě poměrně laciné vyrovnání, kdy souboj dvou hráčů před vápnem byl posouzený jako faul a z trestného kopu to Marek Jarolím krásně trefil, a to dostalo domácí zpátky do hry. Dál bylo utkání vyrovnané, my byli možná více na míči, ale už jsme se nedostávali tolik do zakončení jako v prvním poločase. Po našich zbytečných ztrátách byli domácí nebezpeční, ale ani jedno mužstvo se do konce poločasu gólově neprosadilo, takže z tohoto pohledu je remíza zasloužená."