Z Příbrami vezeme remízu! Jarní série pokračuje

FK Příbram

2:2

(2:1)

22. kolo, Gambrinus liga 2011/12

Sestava domácí: Hruška - Štochl, Hejda, Krejčí, Pleško - Mareš, Koukal, T. Pilík (80. Kdolský), Mišůn (90. Papšys) - Šlapák, Krbeček (79. Andrejevič).

Sestava hosté: Rada - Božič, Vorel, Švejdík, Vrzal - Malý, Gedeon (80. Podrazký), Hanousek - Engelmann (55. Pázler), Lietava (71. Marek), Svatonský.

• Branky: 9. Koukal z pen., 42. Šlapák - 10. Lietava, 90.+1 Švejdík. Rozhodčí: R. Hrubeš - Wilczek, Vysloužil. ŽK: Andrejevič - Vrzal.
  • Diváci: 1868
Na šest zápasů protáhla Dukla svou jarní sérii neporazitelnosti. Ve 22. kole Gambrinus ligy remizovala na hřišti Příbrami 2:2. Diváci viděli na středočeském stadionu dramatické utkání plné gólových šancí.

Luboš Kozel (trenér Dukly: "Pro oko diváka to bylo velice atraktivní a pohledné utkání se spoustou dramatických situací před oběma brankami. Pro nás bylo dobře, že jsme na tu penaltu dokázali poměrně brzo zareagovat vyrovnávacím gólem, čímž jsme se udrželi ve hře. Pak jsme se zlepšili a možná jsme byli o trochu nebezpečnější, gól jsme ale nevstřelili, protože jsme situace neřešili dobře. Příbramští do poločasu strhli vedení na svoji stranu. Díky tomu se druhý poločas nesl v duchu naší snahy o vyrovnání a myslím, že jsme byli více na míči a lepší v kombinaci. Měli jsme několik nebezpečných střel ze střední vzdálenosti a několik gólových šancí. Příbramští ale pořád zlobili a hrozili z rychlých protiútoků. Rozhodlo se tím, že Šlapák neproměnil gólovku a naše snaha a vůle po vyrovnání pak byla odměněna gólem. Pokud vyrovnáte v 90. minutě, tak ten bod musíte brát. My ho bereme a jsme s ním spokojení."