SK Sigma Olomouc

2:1

(1:0)

11. kolo, Gambrinus liga 2012/13

Sestava domácí: Blaha – Dreksa, Škerle (C), Vepřek, Rossi – Hořava (69. Plšek), Pospíšil, Ordoš – Schulmeister (90. J. Petr), Klesnil, Navrátil (82. M. Hubník).

Sestava hosté: Rada – Vorel, Romera, Štetina, Vrzal – Gedeon (C), Malý, Borek (79. Marek) – Berger (57. Svatonský), Pázler (72. Kalouda), Pospěch.

• Branky: 23. Ordoš, 56. Navrátil - 84. Malý. ŽK: 83. Plšek (OLO) - 49. Štetina (DUK), 60. Malý (DUK). Rozhodčí: Nenadál – Pospíšil, Kříž.
  • Diváci: 5413
Na hřišti Sigmy Olomouc jsme prohráli 2:1. Petr Malý snížil v 84. minutě, ale vyrovnávací branku už Dukla dát nestačila.

Luboš Kozel: "Vĕdĕli jsme, že toto utkání s mužstvem, které devĕt kol za sebou neprohrálo a nese se na vlnĕ úspĕchu, nebude jednoduché. My jsme tam mĕli pasáže, kdy jsme byli více na míči, byli jsme kvalitnĕjší, ale ze strany domácích tomu tak bylo častĕji. K tomu, abychom tady uspĕli, jsme potřebovali vĕtší kvalitu v útočné fazi. Myslím, že kvalita útočníků to dneska rozhodla. Tĕch šancí třeba domácí nemĕli tolik, možná až v druhé půli, kdy se hrálo trošku víc vabank, ale de facto první gól byl laciný, kdy nám zůstali ležet dva hráči na zemi, vypadli jsme trošku z koncentrace a Ordoš toho okamžitĕ využil. Vstup do druhé půle se nám nepovedl. Po obdržení druhé branky si mohu cenit toho, že jsme to nezabalili, kontaktní branku se nám podařilo dát, ale času na vyrovnání už moc nebylo. Z mého pohledu si z hlediska kvality útočníků domácí vyhrát zasloužili."