Z Kolína vezeme vítězství i postup

29.08.2012, 17:00

FK Kolín

2. kolo, Pohár České pošty 2012/13

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Čižinský (58. Michálek) - Novotný, Biško, Jelínek, Nešpor, Čapek, Táborský (63. Hartig), Štoček, Michálek, Sedláček, Šourek.

Sestava hosté: Kučera - Romera, Štetina, Vorel, Radoš - Ouedraogo, Podrazský (69. Borek), Kalouda (77. Malý) - Svatonský, Marek, Engelmann (85. Berger).

• Branky: 43. Svatonský. ŽK: 74. Biško. Rozhodčí: Kalenda - Jiřík, Pilný.
  • Diváci: 860
V utkání proti Kolínu, kdy trenér Kozel dal šanci hráčům, kteří v posledních zápasech tolik nenastupovali, Dukla zvítězila 1:0. Ovšem mužstvo Kolína podalo velice dobrý a bojovný výkon a naší Dukle bylo vyrovnaným soupeřem.

Hodnocení trenéra:

Luboš Kozel: "Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého, soupeř byl ambiciozní a tyto zápasy jsou vždy těžké. Pro nás to byl hlavně test hráčů, kteří nenastupují tolik v lize a myslím si, že takových 70 minut jsme byli lepším týmem. Po vstřeleném gólu jsme mohli zvýšit a zápas rozhodnout, ale nestalo se. Soupeř tak cítil šanci až do konce, v závěru si vytvořil jednu stoprocentní šanci, kdy nás Tomáš Kučera podržel a díky tomu jsme utkání dotáhli do vítězného konce."