Z Hradce Králové odjíždíme bez bodů

10. 5. 2022 | Jakub Sainer

Z Hradce Králové odjíždíme bez bodů

Krásné nedělní odpoledne přineslo vyrovnané utkání, oba celky předváděly pěkný fotbal. Vítězství pro sebe nakonec urvali domácí Votroci a zvítězili 3:1.24. kolo, neděle 8. 5. 2022, 12:15, areál Bavlna
Hradec Králové B Hradec Králové B
3:1
(1 : 1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha:

Ondřejček Š. - Nguyen T., Valentík E., Vodrážka B., Kolman T. - Kožený V. (C), Laredo T., Koller S. (46. Haluza O.) - Budař P. (46. Čejka O.), Blecha F., Prior L. (60. Kolský T.)

Branky: 33. Kulič, 54. Kaczmarek, 58. Málek - 24. Blecha ŽK: , ČK: , Rozhodčí: Nenadál Martin - Klečka Ivan, Dorotík Petr

Komentář

Od samého začátku bylo zjevné, že utkání bude velmi vyrovnané. První jsme se ke slovu dostali my a ve 24. minutě šli do vedení po krásné akci středem hřiště, kterou chladnokrevně zakončil k pravé tyči Filip Blecha. Bohužel naše vedení netrvalo dlouho. Po jedné nevydařené rozehrávce, kdy jsme byli roztaženi, soupeř naší rozehru vystihl a krásnou střelou zpoza vápna k tyči vyrovnal na 1:1.

Ve druhém poločase jsme se snažili kombinovat, předváděli jsme hezké akce po křídlech i středem hřiště, avšak našim akcím vždy chyběla finální fáze. Nedokázali jsme se dobře srovnat, zklidnit a vyřešit situaci s větším klidem. Utkání by se mohlo vyvíjet jinak, ale bohužel góly jsme nedali. Domácí nás vytrestali z brejků a rozhodli utkání ve svůj prospěch. Z Hradce tak odjíždíme s porážkou 1 : 3. Ve středu 11.5. nás čeká domácí předehrávané utkání se Spartou od 17:15 h na hřišti v Suchdole.

 


Fotogalerie


Partneři klubu