Z Chrudimi veze patnáctka vítězství

6. 9. 2016 | Redakce

Z Chrudimi veze patnáctka vítězství

Na stadionu v Chrudimi jsme odehráli utkání, kdy jsme měli po většinu času míč na svých kopačkách. Do příležitostí k brankám jsme se však přes zahuštěnou obranu domácích dostávali méně. O vítězství jsme nakonec rozhodli dvěma vydřenými góly ve druhém poločase.4. kolo, sobota 3. 9. 2016, 10:00, UMT Letní st.
Chrudim Chrudim
0:2
(0:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Novotný J. (35. Štefan), Neruda, Kočí, Noll, Mikuda, Křenek, Kleček (35. Spáčil), Šebrle (35. Mlejnek), Peřina (35. Mejdr), Denisenko (35. Najer), Hypius (35. Novotný A.)
Branky: 43. Novotný A., 56. Mejdr.

Ohlasy trenérů

Trenér Pavel Sedláček: "Na chrudimském stadionu jsme od začátku drželi míč a pokoušeli se kombinační hrou ohrozit branku soupeře. Chrudimští poctivě bránili a zahustili prostor na své polovině hřiště. Hrozili spíše z rychlých protiútoků. My jsme se přes zahuštěný střed hřiště těžko dostávali do brankových příležitostí a pokoušeli jsme se zejména o střelbu z větší a střední vzdálenosti. Utkání nakonec rozhodl náš důraz a úspěšný presink, po nichž se nám podařilo vstřelit oba góly. Naši kluci si ze zápasu odnáší ponaučení a zkušenost hry do zavřené obrany – bude třeba zapracovat na rychlejším přenášení hry a hře do stran. Děkujeme za podporu rodičům, kteří nás přijeli do Chrudimi podpořit."

 


Fotogalerie


Partneři klubu