08.05.2016, 17:00

FK Dukla Praha

17. kolo, 2.liga dorostenek Čechy 2015/16

DFK Bohemians 1905

Sestava domácí: Nedvědová - Kožíšková, Novotná, Kocková, Lafková (60.Veselá) - Senická, Žočková (41.Tomášková), Lupačová - Krejcarová (63.Čechová), Houbová (66.Urbánková), Portešová (41.Žilinská)

Sestava hosté: Eislerová - Čermáková (60.Belkhelifa), Faladová, Klesnilová, Komárková (63.Tamchynová), Švimberská, Šebrlová, Šuleková, Vodičková, Trachtová, Peterková (67.Čaradyová)

• Branky: 47.Krejcarová, 52.Kožíšková, 73.Urbánková
    ŽK: Komárková (Bohemians)
    Rozhodčí: Sahula - Buřil, Ziegner
  • Diváci: 40

Hodnocení trenéra:

Ondřej Havlas, hlavní trenér: „Čekali jsme těžké utkání, nakonec byl těžký jenom první poločas. V druhém poločase soupeř již neměl dostatek sil a odpadl. Nám se podařilo z kraje druhých čtyřiceti minut dvakrát skórovat a utkání rozhodnout. Máme široký kádr, takže střídání o poločase a v průběhu zápasu hrálo klíčovou roli.

Do dalšího zápasu s Minervou půjdeme opět v brance s Gábinou Frolíkovou, kterou dnes musela zastoupit Kačka Nedvědová. Ta předvedla velmi dobrý výkon. Nikdo další se nám naštěstí nezranil, takže můžeme jít do dalšího utkání s odhodláním a za dalšími body.“