FANSHOP

WU19: Druhý poločas rozhodl o vítězství

8. 5. 2016 | Redakce

WU19: Druhý poločas rozhodl o vítězství

Další utkání 2. ligy dorostenek bylo na programu na nedělní odpoledne od 17:00 na Děkance. Soupeřem nám byla pro nás nepříjemná Bohemka.17. kolo, neděle 8. 5. 2016, 17:00, Děkanská vinice 987/5
Dukla Praha Dukla Praha
3:0
(0:0)
Bohemians 1905Bohemians 1905

Dukla Praha: Nedvědová - Kožíšková, Novotná, Kocková, Lafková (60.Veselá) - Senická, Žočková (41.Tomášková), Lupačová - Krejcarová (63.Čechová), Houbová (66.Urbánková), Portešová (41.Žilinská)
Bohemians 1905: Eislerová - Čermáková (60.Belkhelifa), Faladová, Klesnilová, Komárková (63.Tamchynová), Švimberská, Šebrlová, Šuleková, Vodičková, Trachtová, Peterková (67.Čaradyová)
Branky: 47.Krejcarová, 52.Kožíšková, 73.Urbánková
ŽK: Komárková (Bohemians)
Rozhodčí: Sahula - Buřil, Ziegner
Diváci: 40

Komentář

Od první minuty se utkání odehrávalo uprostřed hřiště bez výraznější šance. První šanci měli hosté, konkrétně Švimberská, ale Nedvědová jí dokázala vychytat. Po této šanci měli hosté čtyři rohy, ale ani jeden neskončil zakončením na branku. Naší první šanci měla Houbová, ale nestihla zakončit. První střela na branku z našich kopaček byla až po půlhodině hry, ale skončila na tyči. Bohužel v prvním poločase byla jediná. Tečku za poločasem udělal výborný zákrok Nedvědové po dalekonosné střele Švimberské.

Do druhé půle jsme vstoupili velmi aktivně a hned po sedmi minutách se nám podařilo poprvé skórovat. Z blízka se trefila Hanka Krejcarová 1:0. O pět minut později se postavila k trestnému kopu Kožíšková a identickou střelou o břevno, jako v Liberci, navýšila skóre na 2:0. Soupeř byl již neškodný a do zakončení se nedostával vůbec a pouze se bránil. Poslední gólovou tečku dala střídající Diana Urbánková, která překonala Eislerovou 3:0.

Video

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Ondřej Havlas, hlavní trenér: „Čekali jsme těžké utkání, nakonec byl těžký jenom první poločas. V druhém poločase soupeř již neměl dostatek sil a odpadl. Nám se podařilo z kraje druhých čtyřiceti minut dvakrát skórovat a utkání rozhodnout. Máme široký kádr, takže střídání o poločase a v průběhu zápasu hrálo klíčovou roli.

Do dalšího zápasu s Minervou půjdeme opět v brance s Gábinou Frolíkovou, kterou dnes musela zastoupit Kačka Nedvědová. Ta předvedla velmi dobrý výkon. Nikdo další se nám naštěstí nezranil, takže můžeme jít do dalšího utkání s odhodláním a za dalšími body.“
 


Fotogalerie


Partneři klubu