FK Bohemians Praha

1:2

(0:0)

2.liga dorostenek Čechy 2015/16

Sestava domácí: Nachtneblová - Tulachová, Veselá, Zrůbková, Maryšková, Hniličková (57.Žáková), Prošková, Soquessa, Štěpánová (41.Harbichová), Kobesová, Tomášková (41.Borůvková)

Sestava hosté: Frolíková - Kožíšková, Senická, Novotná (68.Veselá), Kocková - Lupačová, Žočková, Soukupová (73.Čechová) - Krejcarová (31.Fominykh), Houbová (78.Portešová), Nedvědová

• Branky: 71.Prošková - 55.Kožíšková, 57.Houbová
    ŽK: Harbichová - Kožíšková, Houbová
    Rozhodčí: Toman - Vaněk, Pytloun
  • Diváci: 70

Ondřej Havlas, trenér: „První poločas byl z naší strany až zbytečně nervózní. Všech míčů jsme se zbavovali a nehráli jsme hru, na kterou jsme zvyklí. Několikrát nás podržela Gábina Frolíková a její zásluhou jsme přečkaly poločas 0:0.

Do druhé půle jsme si řekli, co změnit a bylo to vidět od první minuty. Dokázali jsme rychle odskočit na rozdíl dvou branek. Škoda, že jsme nepřidali branku třetí, náznaky tam byly. Bohužel jsme ke konci utkání inkasovali, ale pevně věřím, že výhra 1:2 z venku bude stačit. V neděli půjdeme do utkání naplno za postupem.“