PORTRÉTY Z JULISKYVojtěch Hadaščok

WU18B: Pět branek do sítě Rakovníka

4. 9. 2016 | Redakce

WU18B: Pět branek do sítě Rakovníka

O tomto víkendu se rozeběhla i 2. liga dorostenek, takže náš rezervní tým dorostenek vyrazil do nedalekých Lán na první utkání s Rakovníkem.

1. kolo, sobota 3. 9. 2016, 11:00, Lány, Rakovník
FK Rakovník FK Rakovník

FK Rakovník: Nováková - Brožová, Kopková, Veselá, Rubešová, Frenclová, Mynajová, Maňasová, Podpěrová, Černá, Tancošová

Střídaly: Malá E., Švaříčková, Lucjuková, Malá K.
Dukla Praha: Lupačová - Brachovičová, Kloučková, Kožíšková, Senická, Makalová, Portešová, Veselá, Zlatohlávková, Houbová, Hozmanová

Střídaly: Domínguezová, Galićová
Branky: 13.Hozmanová, 15.Zlatohlávková, 27.Makalová, 42.Domínguezová, 45.Lupačová
Rozhodčí: Kosová

Ondřej Havlas, hlavní trenér: „Na zápas jsme vyrazily oproti minulé sezóně v hodně změněné sestavě. Do zápasů zasáhly nové hráčky a převážně děvčata, co nedostávají prostor v 1. lize. Tři hráčky byly na velkém hřišti poprvé. Chtěl bych poděkovat oběma našim „brankařkám“, které se nebojí do branky zaskočit.

Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou a postupně se nám dařilo střílet branky. Jsem rád, že o pět branek se podělilo pět různých hráček. Chtěl bych také hodně pochválit soupeře. Mají 4-5 šikovných děvčat, které se určitě v této soutěži neztratí a budou podávat kvalitní výkony.“