03.09.2016, 11:00

FK Rakovník

1. kolo, 2.liga dorostenek Čechy 2016/17

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Nováková - Brožová, Kopková, Veselá, Rubešová, Frenclová, Mynajová, Maňasová, Podpěrová, Černá, Tancošová

Střídaly: Malá E., Švaříčková, Lucjuková, Malá K.

Sestava hosté: Lupačová - Brachovičová, Kloučková, Kožíšková, Senická, Makalová, Portešová, Veselá, Zlatohlávková, Houbová, Hozmanová

Střídaly: Domínguezová, Galićová

• Branky: 13.Hozmanová, 15.Zlatohlávková, 27.Makalová, 42.Domínguezová, 45.Lupačová
    Rozhodčí: Kosová
  • Diváci: 30

Hodnocení trenéra:

Ondřej Havlas, hlavní trenér: „Na zápas jsme vyrazily oproti minulé sezóně v hodně změněné sestavě. Do zápasů zasáhly nové hráčky a převážně děvčata, co nedostávají prostor v 1. lize. Tři hráčky byly na velkém hřišti poprvé. Chtěl bych poděkovat oběma našim „brankařkám“, které se nebojí do branky zaskočit.

Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou a postupně se nám dařilo střílet branky. Jsem rád, že o pět branek se podělilo pět různých hráček. Chtěl bych také hodně pochválit soupeře. Mají 4-5 šikovných děvčat, které se určitě v této soutěži neztratí a budou podávat kvalitní výkony.“