29.10.2017, 17:45

DFK Mnichovo Hradiště

8. kolo, 2.liga dorostenek Čechy 2017/18

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Cenefeslová – Suchánková, Ondříšková, Némethová, Šolcová, Zejbrdlichová, Šťulíková, Sigmundová, Korelová, Paličová, Nováková, Braunová, Sehnalová, Suchánková, Farbárová, Valíčková

Sestava hosté: Žáková - Maulová, Košatková, Veverková, Veselá, Senicková, Potěmkina, Koskubová, Kubešová, Teissigová Sabina, Teissigová Simona, Fojtíková, Fominykh, Blažková

• Branky: 27.Zeibrdlichová - 25., 35.Fominykh, 47.Šimonková
    Rozhodčí: Pruška
  • Diváci: 4

Hodnocení trenéra:

Barbora Boušová, trenérka: "Oproti prvnímu zápasu v podzimní části soutěže soupeř nastoupil v plném počtu a na skóre se to hned podepsalo. Výhra se nerodila tak snadno jako poslední vzájemný zápas. Budu se již opakovat, ale stále hráčkám připomínám důraznou hru. Většinu gólů jsme v soutěži doposud obdržely právě po laxním bránění. I nadále se tedy budeme na tréninku věnovat vštěpování důrazu hráčkám."