FANSHOP

WU18: Ženy Pardubic nad naše síly

2. 9. 2020 | Redakce

WU18: Ženy Pardubic nad naše síly

V sobotu 29.8. zavítala juniorka Dukly Praha k poslednímu přípravnému utkání proti ženám z Pardubic, po nepovedeném utkání prohrála děvčata výsledkem 1:4PU, sobota 29. 8. 2020, 11:00
Pardubice Pardubice
4:1
(2:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha:

Skoblíková, Veselá - Posledníková, Pergnerová, Bubáková, Kuthanová, Lidická, Dvořáková T., Dvořáková K., Ryndzak, Krajčová, Holečková, Rybínová, Hamouzová, Fedoryshyn

Branky: 8. Vrabcová, 35. Zikmnudová, 68. Chlupáčová, 88. Martínková (pen.) - 18. Krajčová
Rozhodčí: Novotný
Diváci: 20

Komentář

Do utkání lépe vstoupily domácí hráčky, které si po důrazu v pokutovém území poradily nejlépe. Vrabcová otvírala skóre už do 10. minuty. Z ojedinělé šance srovnala Krajčová, která se prosadila v každém utkání v přípravě, ve kterém nastoupila. Pardubice ještě do poločasu vrátily zpět vedení na svou stranu díky brance Zikmundové.

Ve druhé půli se nic dramatického nedělo, z obou stran to bylo spíše dohrávání utkání, soupeřky z Pardubic se však radovaly ještě dvakrát, nejdříve propálila Chlupáčová Skoblíkovou v brance a na konci utkání po přísné penaltě upravila na 4:1 Martínková.

Ohlasy trenérů

Jakub Kowolowski, trenér: "Utkání se hodnotí lehce. Šlo o nejhorší utkání z naší strany z pohledu kvality, nasazení a chuti hrát v této sezoně. Chyběl pohyb, důraz a samozřejmě se omluvilo z posledního zápasu v přípravě hned několik hráček. Uvědomuji si, jak měl být tým připraven, hlavně po mentální stránce. V Třebši to bude jiná jízda z naší strany."

 


Fotogalerie


Partneři klubu