PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

WU18: Vítězství z poslední minuty!

15. 10. 2020 | Redakce

WU18: Vítězství z poslední minuty!

Týmový výkon dorostenek Dukly Praha se zapříčinil za důležité 3 body venku! Zápas proti Dynamu nebyl ničím jednoduchým, naše hráčky si před karanténou došly pro cenné vítězství.5. kolo, sobota 10. 10. 2020, 14:00, SCM Složiště
Č. Budějovice Č. Budějovice
0:1
(0:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Č. Budějovice:

Cimrhanzlová - Tájková, Škrletová, Skálová, Pomijová, Pecková, Zíková, Školková, Divoká, Šindelářová, Vaněčková

Střídaly: Kamarytová, Caletková, Vítová, Schwarzová, Kočendová, Gutwirthová

Dukla Praha:

Skoblíková - Baga, Kuthanová, Bubáková, Bělohlávková - Vostálová, Dvořáková T., Dvořáková K. - Rybínová, Krajčová, Holečková

Střídaly: Pergnerová, Majerová, Posledníková, Pelíšková

Branky: 89. Pergnerová
ŽK: 60. Kamarytová - 80. Rybínová
Rozhodčí: Tůma

Komentář

Utkání mělo stejné podmínky jako loňské utkání. Hodně deště, vítr a těžký terén. Oba týmy si však před COVID pauzou s tímto poradily. Občasné podklouznutí přesto nezměnilo styl hry, kterým se chtěly oba týmy ubírat. Šancí člověk mnoho neviděl, soupeřky z Českých Budějovic hrozily ze standartních situací, několik rohů a střel z dálky si připravily i Duklačky. První půle nic vážnějšího nepřinesla.

Druhá již měla lepší spád a zejména naše hráčky se dostávaly více na dosah branky. Několik slibně začínajících šancí nebylo dotaženo a tak po napínavém průběhu rozhodla až jediná branka v závěru. Dlouhý míč poslala brankářka Dynama Cimrhanzlová, který odehrála Kuthanová na Dvořákovou. Ta jej posunula Krajčové, jež si poradila mezi dvěma soupeřkami a míč prostrčila na Pergnerovou, která se nemýlila a před koncem rozhodla o výhře Dukly!

Ohlasy trenérů

Jakub Kowolowski, trenér: "Skvělé utkání, kde se vyrovnané pasáže střídaly s těmi, kdy jsme byli lepší. Holky bojovaly a hrály až do konce. Vítězství si jednoznačně zasloužili a mohou si jej plnými doušky užívat. Soupeř byl velice kvalitní, snažil se hrát fotbal a zakládat od brankářky stejně jako my, musím smeknout a říci, že si takového vítězství ceníme proti Dynamu. Hráčky z Budějic dobře napadaly i vyplňovaly prostory, což donutilo naše děvčata být aktivnější a po celou dobu utkání udržet kvalitní pohyb, důraz v soubojích a rychlost kombinace. Škoda pauzy, která nastala, avšak můžeme vycházet z momentů, které se nám dařili. Dobrý pohyb v meziprostorech, dynamická a neustála podpora křídelních hráček a hlavně odvaha hrát přímočaře mezi soupeřky. Děkuji celému týmu i lidem kolem nás, za obětavost a píli."

 


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 10:15
FK Dukla Praha
FK Ústí nad Labem