WU18: Vítězství proti Českým Budějovicím

13. 10. 2021 | Lukáš Smrčka

WU18: Vítězství proti Českým Budějovicím

Velmi důležité vítězství si připsaly domácí dorostenky. Utkání rozhodla v druhém poločase dvěma brankami Krůtová.7. kolo, sobota 9. 10. 2021, 13:30, Statenice
Dukla Praha Dukla Praha
2:0
(0:0)
České BudějoviceČeské Budějovice

Dukla Praha:

Skoblíková - Baga, Vojáčková, Posledníková, Mocová - Pelíšková, Smetanová, Köhlerová - Krůtová, Krajčová, Holečková (Jindráková, Fedoryshyn, Kanzelsbergerová, Machálková, Rezková)

České Budějovice:

Čondlová - Skálová, Treplová, Škrletová, Pecková, Pomijová, Tájková, Šindelářová, Vaněčková, Caletková, Gutwirthová (Lázničková, Vítová, Bačová, Cimrhanzlová)

Branky: 52. Krůtová, 67. Krůtová
Rozhodčí: Lešťák - Kozlík, Vondráček
Diváci: 30

Komentář

Oba týmy od utkání vstoupily s velkým nasazením. Terén nebyl na kombinační fotbal ideální, a tak většina přechodu do útoku byla formou dlouhého míče. Prohrávali jsme více souboje ve středu pole a proto se hrálo více na naší polovině, ale náznaky šancí bylo vidět na obou stranách. 

Druhý poločas byl z naší strany lepší. V 52. minutě dostala míč do náběhu Krůtová a střelou mezi nohy otevřela skóre utkání. Začala se nám více dařit kombinace po zemi a tím jsme zatlačili soupeře více na jeho polovinu. V 67. minutě opět Krůtová jako jediná šla za dlouhým míčem za obranu, hlavičkou si přehodila brankářku a poté do prázdné brány zvýšila na 2:0. Poté bylo k vidění pár šancí na obou stranách, ale skóre se již nezměnilo.

Ohlasy trenérů

Lukáš Smrčka - trenér: "Všechny holky, která byly zrovna na hřišti, tak makaly na 100%. Bohužel i přesto byl první poločas soupeř lepší a měl více ze hry, ale nepodařilo se mu skórovat. V druhé půli se role obrátily a my dokázali vstřelit dvě branky. Na tomto výkonu se dá stavět do dalších zápasů."   

 


Fotogalerie


Partneři klubu