WU18: Vítězně v posledním utkání s Trutnovem

18. 11. 2019 | Redakce

WU18: Vítězně v posledním utkání s Trutnovem

V neděli 17.11. odehrály dorostenky své poslední podzimní utkání na Julisce. K vidění bylo 14 branek a dorostenky potvrdily podzimní formu.11. kolo, neděle 17. 11. 2019, 17:00, UMT Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
14:0
(9:0)
TrutnovTrutnov

Dukla Praha: Žáková - Machačová, Kuthanová, Bubáková, Baga - Vostálová - Holečková, Pekárková - Dvořáková T., Lišková, Pergnerová Střídaly: Doboszová, Fojtíková, Bělohlávková, Krůtová, Kadlecová, Dvořáková K.
Trutnov: Bučková - Fišerová, Langweberová, Striebliková, Šipková, Bubaňová, Šubrtová, Zákravská, Seidelová, Živná, Půlpanová, Térová, Dražná
Branky: 1., 6., 17., 35., 38. a 65. Lišková; 5., 8., 21., 84. a 88. Pekárková; 31., 62. a 68. Dvořáková T.
Rozhodčí: Hruška - Kutiš, Zloch
Diváci: 50

Komentář

Zápas se rozjel naprosto skvěle. Hned ve 13. vteřině domácí hráčky nachytaly soupeřky, Vostálová dlouhým míčem za obranu našla Pergnerovou a ta v náběhu připravila míč Liškové, která se nemýlila a dala tak nejrychlejší gól sezony! Pak se rozjel gólostroj, kdy Duklačky držely po celou dobu míč a zasypaly soupeře střelami. V prvním poločase se jednou dostala do úniku Fišerová, ale její pokus skoro z poloviny hřiště nakonec neměl na úspěch.

Po zbytek utkání byla Dukla na míči, některé hráčky si připsaly vyšší čísla do statistik. Šesti brankami se blýskla Lišková, která přidala navrch dvě asistence, pomyslný 6-ti bodový set měla i Pergnerová, která byla přímo autorkou 6-ti asistencí. Pekárková dala 5 branek a 3 branky přidala Terka Dvořáková. Poslední zápas dorostenky zvládly a končí na druhém místě za Libercem.

Ohlasy trenérů

Jakub Kowolowski, trenér: "Vstup do utkání se povedl a následně to bylo jen a jen v našem režimu. Trutnov bohužel nevyvíjel žádnou aktivitu a my jsme v tempu hned odpadli. Zápas se hodnotí velmi těžce, ale 3 body máme, to se splnilo. Nikdo se na závěr nezranil, nyní budeme ještě 2 týdny trénovat, poté podzimní část zakončíme."

 


Fotogalerie


Partneři klubu