FANSHOP

WU18: Vítězná generálka proti Baníku Ostrava

4. 3. 2020 | Redakce

WU18: Vítězná generálka proti Baníku Ostrava

V neděli v 15:00 naposledy v zimní přípravě nastoupily dorostenky Dukly do přípravného utkání. Soupeřem před soutěží jim byl Baník Ostrava, se kterým si děvčata poradila a zvítězila 5:0.PU, neděle 1. 3. 2020, 15:00, Juliska UMT
Dukla Praha Dukla Praha
5:0
(1:0)
OstravaOstrava

Dukla Praha:

Žáková (60. Skoblíková) - Machačová, Kuthanová, Bubáková, Majerová (60. Baga) - Dvořáková T., Vostálová, Lišková (70. Pekárková) - Pergnerová (75. SIlbernáglová), Ryndzak (60. Fojtíková), Holečková (60. Dvořáková K.)

Branky: 10. Holečková, 55. Lišková, 71. Dvořáková K., 73. Pergnerová a 90. Dvořáková T.
Rozhodčí: Miller

Komentář

Do utkání vstoupily oba celky naposledy před soutěží, úvod vyšel lépe Dukle. První pozdrav na branku poslala Lišková. Neutekla chvilka a v 10. minutě po kombinace na středu našla Terka Dvořáková míčem za obranu Holečkovou, která se nemýlila. 1:0 pro Duklu. Dukla byla aktivnější i silnější na míči, vypracovala si několik slibných, bohužel ani jedna neskončila gólem. Ostrava zahrozila dvakrát ze standartní situace, ze hry si nevypracovala žádnou výraznější šanci.

Do druhého poločasu vstoupila opět aktivněji Dukla, svého soupeře zatlačila a nakonec i v 55. vstřelila druhou branku. Na centr Holečkové si naběhla Lišková a se štěstím dopravila míč do branky. Poté oba týmy prostřídaly a aktivita Dukly byla stále vyšší, konec utkání se dohrával na jednu branku. Trefu do sítě vstřelila Kája Dvořáková, které zužitkovala přihrávku Pekárkové. Čtvrtou branku vstřelila o dvě minuty později Pergnerová po samostatném úniku a na konečných 5:0 v 90. minutě zakončila utkání Terka Dvořáková střelou do břevna. Dukla tak porazila Baník Ostravu 5:0.

Ohlasy trenérů

Jakub Kowolowski, trenér: "Výsledkově utkání povedené, ale nebyla to jednoznačná záležitost. Po celou dobu utkání jsme byli lepším týmem, soupeřky si vytvořily dvě standartní situace, přesto si troufnu tvrdit, že jsme tak důslední vzadu nebyli. V útočné fázi nám chyběla přesnost, možná lehkost, ovšem myšlenka, správný směr akce, přechod nahoru, všechno tohle bych vyzdvihl. Nyní se snažíme vše dostat do rychlosti, s rychlým přechodem do protiútoku, chyběla nám hlavně přesnost. Příprava je pomalu za námi, těšíme se na ligu."

 


Fotogalerie


Partneři klubu