WU18: Vezeme důležité tři body z Liberce

30. 9. 2021 | Lukáš Smrčka

WU18: Vezeme důležité tři body z Liberce

V souboji o první místo v tabulce jsme byli šťastnějším týmem. Utkání rozhodla krátce po začátku druhé půle Holečková.5. kolo, neděle 26. 9. 2021, 14:00, Letka
Slovan Liberec Slovan Liberec
0:1
(0:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Slovan Liberec:

Skiba - Hurtuková, Jakimičová, Jurková, Málková, Marinská, Váňová, Mauerová, Heřmanská, Fáberová, Lednejová (Kareisová, Rajtrová, Hubečková, Aulická, Procházková, Svobodová, Rajtarová)

Dukla Praha:

Skoblíková – Synovcová, Posledníková, Smetanová, Mocová - Pelíšková, Rezková, Köhlerová - Krůtová, Machálková, Holečková (Majerová, Jindráková, Huňková, Ruprechtová, Fedoryshyn)

Branky: 49. Holečková
Rozhodčí: Psota
Diváci: 50

Komentář

Začátek utkání byl opatrný. Hrálo se víceméně ve středu hřiště a žádný tým se do vážnější šance nedostal. Držení míče bylo více na naší straně, ovšem finální přihrávka se nám nedařila. Do první větší šance se dostal soupeř, ale po úniku po pravém křídle zakončil vedle brány. Naše největší šance přišla v poslední minutě prvního poločasu, kdy po levém křídle utekla Holečková a našla přihrávkou před bránu Krůtovou, ale ta nedokázala překonat domácí brankářku.

Druhý poločas pro nás začal výborně Fedoryshyn poslala přesnou průnikovou přihrávku na Holečkovou, která byla u míče dříve než domácí brankářka a střelou mezi nohy nás poslala do vedení. Poté se hra odehrávala víceméně opět od vápna po vápno. Mocová mohla zvýšit naše vedení, ale její střela skončila na břevnu. Soupeř měl největší šanci až v nastaveném čase, ale domácí útočnice odkrytou branku přestřelila.

Ohlasy trenérů

Lukáš Smrčka - trenér: "Dnešní utkání nebylo moc pohledné. Bylo k vidění plno nepřesností, soubojů a odevzdaných míčů, protože nikdo nechtěl udělat chybu. Výsledkově jsem spokojený, ale na herní stránce je třeba dále pracovat."

 


Fotogalerie


Partneři klubu