PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada
    FANSHOP

WU18: První přípravné utkání vítězně

5. 8. 2019 | Redakce

WU18: První přípravné utkání vítězně

Dorostenky odehrály první přípravné utkání proti Minerva FF vítězně. Za 90 minut padlo 8 branek v poměru 6:2 pro Duklu.PU, pátek 2. 8. 2019, 18:00, Votice, tráva
Minerva Minerva
2:6
(1:5)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: 1. poločas: Žáková - Machačová, Zvolánková, Kuthanová, Majerová - Fojtíková - Pekárková, Vostálová - Kadlecová, Lišková, Pergnerová 2. poločas: Tůmová - Homolková, Zvolánková (60. Kuthanová), Baga, Košatková - Majerová - Fedoryshyn, Pařízková - Kadlecová (65. Vostálová), Hrouzková, Lišková (65. Pergnerová)
Branky: Kadlecová 2x, Lišková, Pergnerová, Fojtíková, Pekárková
Rozhodčí: Novák
Diváci: 30

Komentář

Na konci druhého týdne šly dorostenky do prvního utkání s Minervou FF. V Sedlec-Prčici rozdělené sestavy nastoupily do obou poločasů v různých sestavách, hráčkám dle docházky byla natažena minutáž. První poločas byly duklácké hráčky aktivnější, tlačily se do zakončení a to sebou přineslo i kýžené branky. Druhý poločas už byl v nižším tempu, hra se lehce srovnala, přesto se naše hráčky dokázaly i nadále prezentovat jednoduchostí, která jim přinášela gólové šance, které však bohužel nebyly proměněny. Konec utkání skončil 6:2 pro Duklu, nyní se tým odebírá na soustředění do Green Valley.

Ohlasy trenérů

Jakub Kowolowski, trenér: "S průběhem utkání i jeho výsledkem mohu být spokojen. Prvních 20 minut bylo velmi nervozních, bylo znat prvni setkání na hřišti. Máme za sebou dva týdny kvalitní přípravy a musím říct, že přístup hráček je skvělý. Chceme se zlepšovat, pracujeme v intenzitě a na hřiště se vkrádá radost, chuť i agrese. I přes únavu jsme určili tempo hry a dokázali být silnější na míči. Od 70. minuty působily oba týmy unaveně a hra opadla, u nás se tomu ani nedivím. Před námi je soustředění, kde hlavním cílem je vytvořit tým, ukázat, že společně budeme silnější a po celou dobu posouvat individuální dovednosti a umět je prodat do týmového výkonu. Také se poprvé sejdeme kompletní a tým bude týden pospolu. To vnímám jako nejdůležitější."

 


Fotogalerie


Partneři klubu