FANSHOP

WU18: Prohra o čtyři branky v Plzni

29. 7. 2017 | Redakce

WU18: Prohra o čtyři branky v Plzni

Další přípravné utkání sehrály dorostenky v sobotu odpoledne na dobře připraveném trávníku v Liticích.PU, sobota 29. 7. 2017, 14:00, TJ Litice
Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň
7:3
(5:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Žáková - Maulová, Novotná, Kaplanová, Senická - Lupačová, Lesiv, Kožíšková - Hrdličková, Fominykh, Houbová

Střídlay: Veselá, Portešová, Plotzová
Branky Dukly: 25.Lesiv, 57.Hrdličková, 88.Kožíšková
ŽK: Houbová (Dukla)
Rozhodčí: Švejnar
Diváci: 50

Komentář

V prvním poločase bylo na hřišti hodně vidět domácí družstvo. Holky z Plzně více běhaly, měly častěji míč na svých kopačkách a v 8. minutě šly do vedení 0:1. Za dalších osm minut lovila Žáková ze sítě míč podruhé. Ve 25. minutě střelou zpoza vápna snížila Lesiv. Bohužel domácí hráčky do poločasu vstřelily po našich chybách další tři branky. Poločas tedy skončil hrozivých 5:1.

V druhém poločase se hra výrazně změnila a hrál se vyrovnaný fotbal. Na každé straně padly dvě branky. Ze strany Dukly se o to postarala Hrdličková a po rohovém kopu se prosadila Kožíšková. Konečná podoba výsledku 7:3 pro Plzeň.

LIVE Stream

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Ondřej Havlas, hlavní trenér: „Utkání v Plzni nám jasně ukázalo, na čem musíme hodně zapracovat a to je defensivní část hry. Celý první poločas jsme v každém souboji byli pozdě a hodně ztráceli míče. Naopak do druhého poločasu jsme se na tyto aspekty více soustředili a domácím jsme hru výrazně znepříjemnili a začali jsme více získávat míče. Některé hráčky musí zvýšit vlastní nasazení v utkání, bohužel se nám často děje, že hraje pouze pár hráček na hřiští a zbytek fandí :-( .

I přes sedm obdržených branek jsem spokojený s dnešní „provizorní“ brankářkou Terkou Žákovou i s Káťou Plotzovou, která odchytala závěrečných 35 minut.“

 


Fotogalerie


Partneři klubu