16.02.2020, 17:30

2.liga dorostenek Čechy 2019/20

FC Viktoria Plzeň

Sestava domácí:

Žáková - Machačová, Kuthanová, Bubáková, Posledníková (65. Majerová) - Vostálová - Dvořáková T. (75. Ryndzak), Krůtová - Pergnerová (Silbernáglová), Lišková, Holečková

Sestava hosté:

Pančochová - Svejkovská, Gracias (75. Řemenová), Hermanová, Lukáčová, Maršíková, Štichová, Polcarová (62. Marcelová), Mifková, Strašilová (80. Durčovová), Belšánová

• Branky: 20. Pergnerová, 37. Holečková - 9. Hermanová
    ŽK: 65. Vostálová - 70. Marcelová
    Rozhodčí: Štychová - Shpak, Zloch
  • Diváci: 67

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: "Jsem potěšen tím, jak jsme se dokázali s utkáním vypořádat. Utkání bylo více bojovné, než aby ukázalo herní projev týmů. Oba týmy chtěly jistojistě postoupit, Plzeň prokázala individuální kvalitu na určitých postech a samozřejmě rozdílovou Polcarovou, ovšem velmi nám pomohlo, že se soupeř více tlačil do dlouhých míčů, které se nám dařilo sbírat.

V naší hře bych ale vyzdvihl jednoduchost, kterou jsme měli v určitých pasážích, poločas jsme vydrželi hrát vysoko, napadat, obě branky vstřelili ze hry a dokázali se Plzni vyrovnat v bojovnosti i projevu. Ač zápas nebyl po herní stránce ladný, byl minimálně po většinu utkání vyrovnaný a my ukázali chuť. Holky si tuto radost zasloužily, tréninky mnohdy nemají lehké, ale tady je pak zasloužená odměna. Pro všechny v tomto v klubu. Rád bych poděkoval všem, kteří při utkání mohli s námi být a užít si pohárovou výhru. Teď však jedeme dál, příprava nám pokračuje ještě 3 týdny a pak nás čeká liga."