PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada
    FANSHOP

WU18: Plzeň nakonec bere všechny tři body

5. 2. 2017 | Redakce

WU18: Plzeň nakonec bere všechny tři body

Týmy Slovácka a Hradce začaly jarní část o hodinku a půl dříve než Plzeň s Duklou. Čtyři týmy vstoupily velmi brzo do jarní části soutěže.13. kolo, neděle 5. 2. 2017, 15:00, UMT Luční ul.
Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň
2:1
(1:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Viktoria Plzeň: Holíková - Lukešová (70.Růžičková), Jiskrová, Krejčová, Churanová (61.Horáčková), Baumruková, Šlajsová, Charouzová (80.Jůnová), Švábová, Kolorosová, Kloudová (52.Mrázová)
Dukla Praha: Frolíková - Adámková, Hájková (75.Veselá), Novotná, Kožíšková (60.Makalová) - Senická, Lupačová, Soukupová - Hrdličková, Houbová, Zusmanovich (30.Žočková)
Branky: 15.Charouzová, 73.Šlajsová - 63.Hrdličková
ŽK: Soukupová (Dukla)
Rozhodčí: Šlajs - Ruda, Schveinert
Diváci: 30

Komentář

Utkání ještě ani pořádně nezačalo a domácí hráčky mohly jít do vedení. Střelu Charouzové Frolíková vyrazila, Šlajsová ji dorážkou už překonala, ale z brankové čáry vykopla míč Novotná. Po úvodní mega šanci se hra trochu zklidnila. Domácí hráčky byly aktivnější, ale všechny náznaky nebo střely za vápnem v pohodě kryla Frolíková. V 10. minutě vystihla rozehrávku domácí brankářky Holíkové Nela Houbová, ale šanci neproměnila, jelikož trefila pouze tyč. Od tyče se míč odrazil k Hrdličkové, ale ta ve skluzu netrefila odkrytou branku. V 15. minutě trefila odražený míč ve vápně Charouzová tak dobře, že Gábina Frolíková poprvé pustila míč za svá záda 1:0. Další nebezpečnou střelou se prezentovala před koncem poločasu Šlajsová, ale Frolíková byla na místě.

Sestřih utkání

Druhý poločas měl trošičku jiný obraz hry. Plzeň již tolik nekontrolovala míč, takže jsme se tlačili do zakončení. První velkou šanci měla dvojice Hrdličková, Lupačová, ale domácí hráčka vykopla míč z čáry. Druhou velkou šanci již Hrdličková proměnila podél ležící Holíkové 1:1. Po vstřelené brance holkám narostla křídla a dál se tlačily do zakončení. Plzeňské hráčky již nic nedokázaly vymyslet. Sedm minut před koncem šla sama na branku Hrdličková, ale nakonec zakončení prováhala a nestihla vystřelit. Z následné akce Plzeň vstřelila rozhodující branku z kopačky Šlajsové.

1.poločas

2.poločas

Fotogalerie


 


Fotogalerie


Partneři klubu