PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola
    FANSHOP

WU18: Mladší tým vyhrál s Trutnovem

22. 9. 2020 | Redakce

WU18: Mladší tým vyhrál s Trutnovem

V utkání s Trutnovem nastoupil daleko mladší tým než v minulých zápasech, hráčky, které dostaly v utkáních prostor, zápas skvěle zvládly. Dorostenky společně vyhrály nad Trutnovem 4:0.3. kolo, sobota 19. 9. 2020, 16:00, Statenice
Dukla Praha Dukla Praha
4:0
(2:0)
TrutnovTrutnov

Dukla Praha:

Skoblíková - Posledníková (55. Majerová), Kuthanová, Bubáková, Bělohlávková - Černá, Dvořáková T., Dvořáková K. - Pelíšková (45. Baga), Krajčová, Holečková (45. Ryndzak)

Branky: 18. a 84. Krajčová, 15. Dvořáková K., 54. Ryndzak
Rozhodčí: Belei
Diváci: 45

Komentář

Utkání se hrálo souběžně s mužským A týmem, a tak děvčata si zahrála poprvé ve Statenicích, kde hrají naše žákyně. Soupeřem našich dorostenek byl Trutnov, který po dvou vítězných utkání stejně jako my přijížděl na horkou půdu do Prahy. Od prvních minut však bylo dáno, kde se bude hrát. Domácí Duklačky dominovali na míči po celou dobu utkání. Soupeř hrozil dlouhými míči a několik nebezpečných úniků nedotáhl. Bylo to čekání na gól od první minuty a poprvé až v 15. minutě se prosadila Karolína Dvořáková, která vyřešila samotný únik prostřelením brankářky. O 3 minuty později šla sama na branku Krajčová a ani ta se nemýlila. Obehrála brankářku a napálila míč do prázdné sítě - 2:0! Brankostroj se poté zastavil a poločas byl dvougólový.

Ve druhém poločase bylo již tempo pomalejší, přesto se k odraženému míči dostala v pokutovém území Ryndzak a střelou podél brankářky zvedla na 3:0. Konečných 4:0 před koncem napálila z 20 metrů do sítě Terka Krajčová, které se zbavila soupeřky a po navedení z pravé strany trefila šibenici.

Ohlasy trenérů

Jakub Kowolowski, trenér: "Musím pochválit děvčata z WU15, která utkání nejen zvládla, ale velice nám pomohla v utkání být dominantním soupeřem na míči. Společně s naším zahrály holky skvělý úvod utkání. Prvních 15 minut bylo příjemné nás vidět na hřišti, plné chuti. Hráli jsme však pouze po pokutové území, nebyly jsme dostatečně efektivní v něm a velmi často i zbrklí nebo chyběl jakýkoliv pohyb. Čeká nás týden pauza a my se těšíme na hráčky, které se vrací po zranění nebo z karantény. Tým bude opět brzy pospolu a můžeme společně jet dál."

 


Fotogalerie


Partneři klubu