PORTRÉTY Z JULISKYJosef Jakab
    FANSHOP

WU18: I druhé utkání s Olomoucí se povedlo vyhrát

17. 2. 2019 | Redakce

WU18: I druhé utkání s Olomoucí se povedlo vyhrát

Druhé utkání s moravským soupeřem, který vede tamní 2. ligu dorostenek a v jeho silách i cílem je postup do nejvyšší dorostenecké ligy.PU, neděle 17. 2. 2019, 12:30, UMT Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
3:1
(2:1)
1.FC Olomouc1.FC Olomouc

Dukla Praha: Žáková - Bubáková, Senická, Krůtová, Bohatová - Žočková - Pekárková (50. Fominykh), Sovány - Lišková Žilinská (45. Slováčková), Fojtíková (31. Bělohlávková)
Branky: 2. a 33. Lišková, 27. Senická - 25. Hegrová
Rozhodčí: Kozlík
Diváci: 50

Komentář

Utkání začalo pro naše žluté barvy skvěle. Hned po úvodním výkopu se Dukla dostala na dosah pokutového území soupeřek a po sklepnutí Žilinské se k zakončení prodrala Lišková, která přehodila brankářku. Dukla šla do vedení 1:0. Otěže utkání však najednou převzala Olomouc a své soupeřky dosti přetlačovala. Nechybělo mnoho a srovnáno mohlo být vzápětí. Naše hráčky nedokázaly být klidnější na míči, a tak kýžené potrestání viselo ve vzduchu. Po chybě v rozehrávce u vlastního pokutového území se ke střele dostala Hégrová a nemýlila se - srovnáno 1:1. Radost však Olomouci dlouho nevydržela a Senická o dvě minuty později si postavila přímý kop z nadějné pozice z 20 metrů. Nádhernou střelou do pravé šibenice poslala jako správná kapitánka Duklu opět do vedení.

Po poločase se síly opět vyrovnaly a byl vidět velmi bojovný zápas s velkým počtem faulů. Hra byla kouskována, ovšem ani jeden z týmů nebyl schopný dotáhnout svou akci do úspěšného konce. Dukla ale předvedla po chvíli pěknou akci, Žočková se Sovány si vyměnily míč a druhá jmenovaná vyslala Bělohlávkovou průnikovou přihrávkou ze obranu, ta míč odcentrovala skrze pokutové území, kde na zadní tyči ve skluzu dopravila míč Lišková a gólem na 3:1 uklidnila domácí. Olomouc si ještě vypracovala několik rohů, které však Dukla odvrátila a připsala si další cenné vítězství v přípravě.

 


Fotogalerie


Partneři klubu