PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka
    FANSHOP

WU18: Hubená výhra nad Olomoucí

11. 8. 2019 | Redakce

WU18: Hubená výhra nad Olomoucí

Zápas proti Sigmě Olomouc na miniturnaji vyhrály dorostenky 2:1.PU, neděle 11. 8. 2019, 16:30, Pardubice
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
1:2
(1:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Žáková - Machačová, Kuthanová, Zvolánková, Majerová (30.Bubáková) - Fojtíková - Pekárková (40.Holečková), Vostálová (30.Bělohlávková) - Kadlecová (30.Dvořáková), Lišková (50. Vostálová), Pergnerová (40.Fedoryshyn)
Branky Dukly: 8' a 26' Lišková
Diváci: 70

Komentář

Zápas začal velmi pohlednými akcemi ze strany Dukly, která mohla hned dvakrát udeřit, bohužel ani jednou míč nerozvlnil síť. Soupeřky ze Sigmy se po dlouhém míči za obranu dostaly do první šance a už v 7. minutě otevřely skóre. Odpověď na to měl i náš tým. Minutu na to zatáhla míč Kadlecová a připravila jej pro Liškovou, která se nemýlila - 1:1 srovnáno! I nadále byla Dukla lepší a bylo otázkou času, kdy půjde do vedení. Machačová dala z přímého kopu břevno a Lišková těsně přestřelila. Ze hry se mohla prosadit Lišková či Pergnerová, ani jedna nebyla přesná. Nakonec 4 minuty před poločasem našla průnikem Pekárková Liškovou a ta propálila brankářku Sigmy.
Do druhé půle Dukla prostřídala, ovšem tlak neustával. Několik šancí měla Holečková, Dvořáková, Pekárková i Lišková, z rohu se mohla prosadit Zvolánková. Ani jeden pokus neskončil v síti a tak utkání skončilo těsnou výhrou 2:1.

 


Fotogalerie


Partneři klubu