29.08.2021, 10:30

1. kolo, 2.liga dorostenek Čechy 2021/22

FC Mělník/DFK Bohemians

Sestava domácí:

Skoblíková - Synovcová, Vojáčková, Posledníková, Mocová - Fedoryshyn, Rezková, Pelíšková - Holečková, Krajčová, Krůtová (Majerová, Jindráková, Köhlerová, Huňková, Machálková, Kanzelsbergerová)

Sestava hosté:

Hořčicová - Bardová, Kováčová, Králová, Motyčáková, Slaninová, Sklenářová, Hokešová, Pešatová, Rašková, Frkousová (Skálová, Jenešová, Nováková, Heňo, Sedlmajerová, Yiapanas)

• Branky: 4. Krajčová, 18. Krajčová, 24. Pelíšková, 28. Holečková, 35. Krajčová, 43. Vojáčková, 53. Krůtová, 67. Machálková, 69. Krajčová, 73. Kanzelsbergerová, 75. Köhlerová, 82. Holečková, 85. Köhlerová
    Rozhodčí: Mičko - Plzák, Janků
  • Diváci: 40

Hodnocení trenéra:

Lukáš Smrčka, trenér: "Moc jsme nevěděli, co od zápasu čekat, protože před námi stál nově spojený tým holek z Mělníku a Bohemians, ovšem první minuty nám ukázaly, že zápas bude o dobývání soupeřovy branky. Tím, že jsme vstřelili branku hned na začátku, jsme se uklidnili. I tak byl první poločas z naší strany nepohledný. V druhém poločase jsme již více kombinovali a vytvářeli si prostor pro zakončení. Celkové vítězství je zasloužené a pokud bychom si dali více záležet v zakončení, tak mohlo být i vyšší. Každopádně chci všechny holky pochválit za přístup, protože není jednoduché celý zápas dobývat branku soupeře, který ji brání téměř v jedenácti lidech."