PORTRÉTY Z JULISKYMartin Chlumecký
    FANSHOP

WU18: Dorostenky začaly baráž velmi špatně

10. 6. 2018 | Redakce

WU18: Dorostenky začaly baráž velmi špatně

Úvodní utkání baráže vyšlo výsledkově lépe hráčkám z Třebše.baráž, sobota 9. 6. 2018, 10:30, UMT Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
1:2
(1:1)
Sokol TřebešSokol Třebeš

Dukla Praha: Frolíková - Veselá, Lupačová, Novotná, Lišková (48.Kožíšková) - Senická (72.Fominykh), Krůtová, Žočková - Kubálková (57.Maulová), Houbová, Hrdličková
Sokol Třebeš: Landová - Havlíčková (79.Zikešová), Duchatschová, Suchanová, Kosinová Lenka, Černá (54.Haužvicová), Fejglová, Seidlová (68.Kovářová), Kosinová Klára, Vanišová (63.Hloušková), Bošková (35.Hebrová)
Branky: 18.Houbová - 6., 73.Kosinová Klára
ŽK: Houbová - Fejglová
Rozhodčí: Pachtová - Tůmová, Lhotková
Diváci: 30

Komentář

První barážové utkání se sehrálo v sobotu na Julisce. Hned z první akce udeřily hráčky Třebše. Kosinová dostala míč za obranu a se zakončením si poradila 0:1. O tři minuty později mohla odpovědět Kubálková, ale trefila břevno. Většina prvního poločasu se odehrávala uprostřed hřiště, bez nějakých vážnějších šancí. Takřka z ničeho nic se k centru dostala Veselá a důrazná Nela Houbová srovnala skóre. Další šanci měla Kubálková, ale do zakončení se na poslední chvíli nedostala. Ke konci poločasu se domácí hráčky neprosadily ani z rohového kopu a následného závaru. Poločasový výsledek tedy 1:1.

Druhá půle vypadala jako ta první. Třebeš hrála pouze na brejky a snažila se bránit výsledek. Hodně aktivní byla Houbová a před branku dávala jeden míč za druhým, ale dobře chytající Landová nenechala hráčky Dukly skórovat. Největší šanci měla Veselá, ale zblízka mířila přímo doprostřed branky. Na druhé straně se opět do brejku dostala Kosinová a podruhé v zápase zamířila přesně 1:2. Odpovědět mohla Novotná po rohu, ale těsně minula. Taktéž Lupačová se dostala do zakončení, ale branku netrefila. Po závěrečném hvizdu se radovaly hráčky z Třebše.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Ondřej Havlas, hlavní trenér: „Výsledek je pro nás hodně nepříznivý, ale Třebeš nám předvedla lekci z efektivity. Dvě střely na branku a dva góly. Naopak dozadu si hostující hráčky vedly velmi dobře a nám se je nedařilo překonat.

Jsme teprve v poločase baráže, ale za týden v Třebši nás čeká velmi těžký úkol, ale pokud budeme proměňovat šance, tak se to zvládnout dá. Pro udržení v 1. lize uděláme maximum, co půjde.“ 

 


Fotogalerie


Partneři klubu