WU18: Dorostenky v závěru přehrály Fortunu Drážďany

26. 1. 2020 | Redakce

WU18: Dorostenky v závěru přehrály Fortunu Drážďany

V sobotu po poledni se představily dorostenky proti německému týmu Fortuna Dresden. Na Julisce panovala dobrá nálada, dorostenky po ženském týmu také zvítězily 3:0 a přidaly i velmi přesvědčivou hru.PU, sobota 25. 1. 2020, 14:30, Juliska UMT
Dukla Praha Dukla Praha
3:0
(0:0)
Fortuna DresdenFortuna Dresden

Dukla Praha:

Žáková - Posledníková, Kuthanová, Bubáková, Baga - Krůtová - Dvořáková T., Holečková - Ryndzak, Lišková, Bělohlávková
Střídaly: Zvolánková, Potěmkina, Taleb, Kadlecová

Branky: 57. Holečková, 73. Ryndzak, 79. Kadlecová
Rozhodčí: Tsarev - Tomsů, Kabele
Diváci: 50

Komentář

Od úvodních minut byly Drážďany velmi aktivní a dostali se do dvou zajímavých šancí, ovšem nebyly hráčky hostujícího celku přesné. Svým důrazem dokázala Fortuna zatlačit Duklačky na své polovině, ovšem zlom přišel ve 20. minutě, kdy se k první výraznější šanci domácích dostala Lišková. Hra se vyrovnala a většinu času se odehrávala mezi vápny. Utkání hrané na 3x 30 minut došlo do první třetiny a stav byl 0:0.

Tým do druhé třetiny vstoupil jako vyměněný, nejenže se vyrovnal důrazem, ale kombinačně se vytáhl na své soupeřky. Akce se střídaly na obou stranách. Nejprve dvakrát byla ve slibné šanci Baga, poté Němky trefily dvakrát tyč. První zásah si tak připsala Dukla po akci Holečkové, která se z křídelního prostoru prosadila střelou na bližší tyč - Dukla 1:0!

Třetí třetina již byla jednoznačně v režii Dukly, nejprve se prosadila po 10 minutách Ryndzak a chvilku po ní našla Holečková před brankou Kadlecovou, která nadvakrát uklidila míč do sítě. Fortuna si v závěru vytvořila ještě 2 šance, ovšem ani nedotáhla do konce. Dukla tak zvítězila 3:0 ve svém 4. přípravném utkání.

Fotogalerie


 


Fotogalerie


Partneři klubu