WU18: Dorostenky si připsaly první 3 body do tabulky

13. 9. 2022 | Redakce

WU18: Dorostenky si připsaly první 3 body do tabulky

V souboji nováčků 1. ligy dorostenek byly domácí hráčky úspěšnější.3. kolo, neděle 11. 9. 2022, 14:00, Libčice nad Vltavou
Dukla Praha Dukla Praha
4:1
(1:0)
OstravaOstrava

Dukla Praha:

Skoblíková - Bednářová D., Posledníková, Douderová, Minaříková (46. Köhlerová) - Kubátová, Blechová (85. Machytková), Pelíšková - Filipová (74. Kanzelsbergerová), Krajčová (83. Munzbergerová), Mocová (60. Nováková)

Ostrava:

Boczková (80. Šancová) - Kocianová (31. Přibylová), Štěpánová (74. Žáková), Babičová, Valentová, Grabowská, Drozdová, Rypárová (80. Ondrušáková), Vokůrková, Rychlíková (59. Laštíková), Trávníčková

Branky: 28., 55., 64. Krajčová, 77. Douderová - 53. Trávníčková
ŽK: 63. Nováková - 2. Rypárová, 81. Babičová
Rozhodčí: Strejcová - Petrželková, Josipovic
Diváci: 30

Komentář

Hned v první minutě se Dukla dostala do velké šance, ale byl odmáván ofsajd a tak branka neplatila. Domácí byli dále nebezpečnější týmem, ve 4. minutě se řítila Filipová na brankářku, ale na 2x se jí nepodařilo ji překonat a následnou střelu Minaříkové zastavila obránkyně Baníku. Poté se utkání odehrávalo víceméně mezi vápny, až ve 28. minutě utekla po pravém křídle Filipová, zbavila se obránkyně a předložila přihrávku osamocené Krajčové, která se trefila přesně mezi tyče, 1:0 pro Duklu. Do konce poločasu byla k viděni ještě jedna šance, když Mocová ve 45. minutě přehazovala vybíhající brankářku, bohužel její lob skončila vysoko nad bránou.

V 53. minutě Baník vystřelil poprvé na bránu téměř z poloviny hřiště a k překvapení všech skončil míč v bráně, 1:1. Hned za dvě minuty se skóre měnilo znovu, to když se míč dostal ke Krajčové, která se obtočila kolem protihráčky a levačkou trefila přesně přes brankářku, 2:1. Hned za minutu běžela sama na bránu Köhlerová, ale její střelu chytila brankářka Baníku. V 64. minutě se po výkopu dostal míč ke Krajčové, která střelou od břevna uzavřela hattrick a zvýšila na 3:1. Další šanci měla Nováková a následně Krajčová, ale obou případech byla proti brankářka Baníku. V 77. si na roh Köhlerové naskočila Douderová a bylo to 4:1 pro Duklu. Do konce utkání již branka nepadla, a tak si Dukla připsala první 3 body v tabulce. 

Ohlasy trenérů

Lukáš Smrčka, trenér: "Před zápasem si byly oba týmy vědomi důležitosti tohoto utkání a možné právě proto utkání bylo více bojovné než plné krásných akcí. V utkání jsme byli lepším týmem, vytvořili jsme si více možností ke vstřelení branky a zaslouženě vyhráli. Jsem rád, že se nám to podařilo a věřím, že nás to nakopne do dalších zápasů."  

 


Fotogalerie


Partneři klubu