Teď začne
vojna!

WU18: Dorostenky první zápas zvládly herně i výsledkově

31. 7. 2016 | Redakce

WU18: Dorostenky první zápas zvládly herně i výsledkově

První přípravné utkání odehrály dorostenky v neděli v podvečer na umělé trávě na Braníku. Celodenní déšť nás na trávu nepustil.PU, neděle 31. 7. 2016, 19:00, Braník, tráva
ABC Braník ABC Braník
2:3
(1:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Frolíková - Kloučková, Novotná, Macečková, Veselá - Senická, Žočková, Soukupová - Makalová, Krejcarová, Lupačová
Střídaly: Kožíšková, Koskubová, Urbánková, Portešová,Maulová
Branky: 36.Kučerová, 87.Štvrtňová - 22.Soukupová, 30.Lupačová, 83.Koskubová
Rozhodčí: Faltys

Komentář

První poločas, hraný ve velkém tempu, přinesl první branku ve 22. minutě. Po rychle rozehrané standardce se dostala do zakončení Nikola Soukupová a otevřela skóre 0:1. Na rozdíl dvou branek zvýšila Andrea Lupačová, po chybě domácí obrany šla sama na branku a prostřelila Kalašovou 0:2. Do poločasu se domácím po rohovém kopu podařilo snížit. Mezi střelce se hlavou zapsala domácí Kučerová 1:2.

V druhém poločase padly ještě dvě branky, šancí na obou stranách ubylo. Branky padaly až ke konci utkání. Na 1:3 zvýšila Nikola Koskubová, která se štěstím překonala Kalašouvou. Šanci na remízu dodala tři minuty před koncem Štvrtňová, která překonala tváří v tvář Frolíkovou 2:3.

Video 1.poločas

video 2.poločas

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Ondřej Havlas, hlavní trenér: „Do utkání jsme šly po dvou týdnech plné zátěže. Čekal jsem, že holky fyzicky odpadnou výrazně dříve. Vydržely hrát na maximum zhruba 60 minut. Potom začaly dělat chyby a soupeř se dostal více do hry. Několik hráček mě velmi potěšilo svým výkonem, naopak některé odehrály na své možnosti špatné utkání.

Musíme dále pokračovat v nastoleném režimu přípravy a věřím, že za čtrnáct dní budeme připraveni na ligu.“

 


Fotogalerie


Partneři klubu