24.01.2017, 12:00

FK Dukla Praha

1.liga dorostenek Čechy 2016/17

CWKS Resovia Rzeszów

Sestava domácí: Frolíková - Adámková, Macečková, Novotná, Kloučková - Kožíšková, Hájková, Soukupová - Houbová, Krejcarová, Lupačová

Střídaly: Hrdličková, Galicová, Kubešová, Senická

Sestava hosté:

• Branky: 19., 62.Lupačová, 69.Senická, 80.Hrdličková - 79.Czyz
    Rozhodčí: Janku - Pruška, Lerch
  • Diváci: 10

Hodnocení trenéra:

Ondřej Havlas, hlavní trenér: „Chtěl bych poděkovat rodičům, že dovolili holkám uvolnit se ze školy, abychom mohli utkání sehrát. Samozřejmě velké dík Slavii, která se o polky tady v Praze stará a společně jsme se domluvili na sehrání zápasu.

Samotný zápas se mi hodnotí velmi pozitivně. Opět se nám do hry dostaly prvky, které nás zdobily na podzim. Dokázali jsme si vytvořit, především v druhém poločase, herní převahu a skoro celý zápas jsme drželi míč na svých kopačkách. Soupeřky bych výkonnostně zařadil do středu ligové tabulky. Byla to pro nás velmi dobrá a vyrovnaná mezinárodní zkušenost.“