FANSHOP

WU18: Dorostenky padly s týmem Slovácka

24. 9. 2018 | Redakce

WU18: Dorostenky padly s týmem Slovácka

V 5. kole 1. ligy dorostenek čekala na hráčky Dukly nejdelší cesta k zápasu v sezóně.5. kolo, neděle 23. 9. 2018, 16:30, Kněžpole, tráva
Slovácko Slovácko
3:0
(2:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Slovácko: Škrabalová – Ohlídalová, Stavjaníková (41.Polášková), Illéšová (K) (56.Muláková), Furiková, Tomečková (56.Škanderová), Pěčková (41.Ježková), Žufánková, Holá, Jelínková, Jordánková (56.Horáková)
Dukla Praha: Žáková – Žočková, Marková, Macečková (K), Bělohlávková – Senická, Krůtová, Hrdličková – Fominykh (56.Slováčková), Bubáková (67.Bubáková), Pekárková (70.Fojtíková)
Branky: 25. a 44. Illéšová, 35. Žufánková
Rozhodčí: Dytková Šárka – Jílková Karolína, Helekalová Marie
Diváci: 65

Komentář

Od prvních minut bylo zřejmé, kdo bude určovat tempo zápasu. Domácí hráčky nastřelily v úvodních minutách tyč a vypracovaly si další nebezpečné situace. Na gól se ovšem čekalo až do 25. minuty, kdy se po vyražené střele spoluhráčky dostala k odraženému míči Illéšová a poslala domácí do vedení. Na 2:0 zvyšovala krátce před koncem první poloviny zápasu Žufánková, když její střela skončila díky nedorozumění hostujících hráček v síti.

Z kraje druhého poločasu přidala svoji druhou branku kapitánka Illéšová, když zůstala nikým neobsazená v pokutovém území a nedala hostující brankářce šanci. Díky dobře organizované obranné činnosti Dukly, byl počet šancí domácích nižší. Ve fázi útočné byla Dukla takřka bezzubá, za zmínku stojí pouze několik dalekonosných pokusů Hrdličkové, ale ty neměly šanci na úspěch. Utkání tak skončilo zaslouženou výhrou Slovácka. 

Ohlasy trenérů

Jakub Kowolowski, trenér: „V zápase na Slovácku jsme chtěli pracovat zejména na defenzivních principech, připraveni jsme byli proti tomuto kombinačnímu soupeři hrát hlouběji, dopředu hrát jednoduše a přímočaře, ovšem soupeř byl natolik kvalitní, že jsme zejména dopředu nepředvedli téměř nic, byli jsme až bezzubí. Směrem do obrany tam však bylo několik zajímavých momentů, od kterých se budeme chtít odpíchnout. Soupeři gratuluji k zaslouženému vítězství, zejména v záložní řadě se ukázala jejich obrovská kvalita.“

 


Fotogalerie


Partneři klubu