PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma
    FANSHOP

WU18: Dorostenky Slovácko přehrály Duklu o pět branek

29. 9. 2016 | Redakce

WU18: Dorostenky Slovácko přehrály Duklu o pět branek

Vložené 5.kolo 1.ligy dorostenek se odehrálo ve středu na státní svátek ve Sportovním areálu ErZet.5. kolo, středa 28. 9. 2016, 12:00, Sportovní areál eRZet
Dukla Praha Dukla Praha
1:6
(1:3)
SlováckoSlovácko

Dukla Praha: Frolíková - Adámková, Novotná, Macečková, Veselá (21.Kloučková) - Lupačová (68.Portešová), Soukupová, Žočková (33.Senická) - Krejcarová (57.Kožíšková), Houbová (64.Makalová), Hrdličková (70.Fominykh)
Slovácko: Lukášová - Vojtková, Dohnálková, Šenkeříková (51.Krištofová), Bieliková (33.Dobiášová), Malatová, Stařinská, Suchánková, Šperová, Doležalová (41.Illešová), Valášková (41.Skramuská)
Branky: 36.Novotná - 2.Suchánková, 13., 48., 75.Vojtková, 34.Malataová, 72.Krištofová
ŽK: Adámková (Dukla)
Rozhodčí: Nikl - Kříž, Kvapil
Diváci: 50

Komentář

Hosté z Moravy vstoupili do utkání výborně. Hned v 2. minutě po chybě Veselé skórovala Suchánková 0:1. Zhruba o deset minut později další hrubku vyrobila Veselá a faulovala v pokutovém území. Nařízenou penaltu proměnila Vojtková 0:2. Na rozdíl tří branek zvýšila křížnou střelou Malatová 0:3. O dvě minuty později si ojedinělou šanci vypracovaly také domácí hráčky a po rohovém kopu se trefila Nikola Novotná 1:3. Do konce poločasu mělo Slovácko ještě dvě brankové příležitosti, ale Frolíková další branku nepustila.

Do druhé půli vstoupily opět velmi aktivně hostující hráčky a po osmi minutách přidala další branku Vojtková 1:4. Na další branky se čekalo až na konec utkání, kde se trefila Krištofová 1:5 a hattrick dovršila Vojtková 1:6.

1.poločas

2.poločas

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Ondřej Havlas, hlavní trenér: „Bohužel na začátku utkání jsme vyrobili dvě obrovské individuální chyby a soupeř je dokázal potrestat, takže naše taktika založená na udržení, co nejdelšího časového úseku 0:0 vzala rychle za své. Slovácko mělo hodně brankových příležitostí, ale po celou dobu utkání se nám dařilo běhat se soupeřem. Rozdíl v individuální kvalitě hráček je ale obrovský, takže výsledek odpovídá kvalitě obou týmů.“

 


Fotogalerie


Partneři klubu