23.04.2018, 15:15

FK Teplice

15. kolo, 1.liga starších žákyň Čechy 2017/18

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Pilná – Hrušovská, Pazderová, Kalčíková, Rezková, Kuchařová, Kloučková, Neumanová, Mrvíková, Doskočilová, Kovářová, Vaňková, Salaková, Kůrková

Sestava hosté: Bělohlávková – Hamouzová, Bačkovská, Zvolánková, Posledníková, Fedoryshyn, Ryndzak, Pařízková, Lábusová, Filípková, Šebková, Janoušková, Šrámková, Martynková

• Branky: 2., 32. Neumanová, 37. vlastní, 42. Rezková, 60. Kloučková
  • Diváci: 85

Hodnocení trenéra:

Maruška Havlasová - trenérka: „V týdnu jsme se museli rozloučit hned se třemi hráčkami a několik dalším je na školních prázdninách. Do Teplic jsme tedy odjeli s pěti hráčkami mladších žákyň. Velmi poskládaná sestava byla znát. Musím pochválit Aniku Bělohlávkovou, jak se postavila k situaci a odchytala první poločas. Bohužel v druhém mě společně s Terkou Ryndzak zklamaly svým přístupem. Ale věřím, že pokud se na domácí zápas sejdeme všechny a dáme to toho vše, nebude pro nás problém body získat.“