PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

WU15: S Teplicemi prohra o jednu branku

7. 3. 2019 | Redakce

WU15: S Teplicemi prohra o jednu branku

První jarní kolo měly žákyně na programu výlet do severočeských Teplic.11. kolo, neděle 3. 3. 2019, 10:00, Srbice - Teplice, UMT
Teplice Teplice
1:0
(1:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Teplice: Pilná - Vaňková, Kalčíková, Šulcová, Sýpalová, Neumanová, Kratochvílová, Kuchařová, Kovářová, Gabrinková, Kožárská (Werner, Salaková)
Dukla Praha: Skoblíková - Fedoryshyn, Lábusová, Lidická, Zvolánková, Pařízková, Posledníková, Hrouzková, Janoušková, Kanzelsbergerová, Šebková (Homolková, Mocová, Douderová, Krůtová, Vojáčková)
Branky: 28.Kratochvílová
Rozhodčí: Harenčák - Polcar, Borosch
Diváci: 50

Komentář

Zápas od první minuty připomínal spíše boj o střed hřiště. Byla k vidění velká porce nepřesných přihrávek. Po jedné v domácí obraně využila Krůtová k sólu na brankářku, ale Pilná jí vychytala. Na druhé straně zakončovala Kratochvílová, ale Skoblíková střelu kryla. Jediná branka utkání padla zhruba po půl hodině hry. Po rohovém kopu se prosadila na zadní tyči Kratochvílová 1:0. Do šaten se šlo tedy za stavu 1:0 pro domácí.

Druhý poločas nabídl pouze dvě šance domácích hráček, přičemž jedna šla mimo branku a druhou chytila Skoblíková. Naše děvčata mnoho akcí dopředu moc nepředvedla, takže Teplice braly tři body za nejtěsnější výhru 1:0.

Ohlasy trenérů

Ondřej Havlas, hlavní trenér: "Vyrovnané utkání, bez nějakých výraznějších šancí na obou stranách. Bohužel náš výkon byl bez nasazení a touhy vyhrát. Na druhou stranu chci pochválit holky, co nám šly pomoci z mladších žákyň."

 


Fotogalerie


Partneři klubu