PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

WU15: První výhra v sezóně

12. 3. 2019 | Redakce

WU15: První výhra v sezóně

Juliska v dalším kole přivítala holky z Braníka.12. kolo, sobota 9. 3. 2019, 15:00, UMT Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
2:1pen
(0:1)
ABC BraníkABC Braník

Dukla Praha: Skoblíková - Lábusová, Lidická, Zvolánková, Pařízková, Posledníková, Hrouzková, Janoušková, Kanzelsbergerová, Radějová, Kadlecová (Majerová)
ABC Braník: Folprechtová - Altmanová, Krajčová, Tompichová, Hrubá, Dlouhá, Váňová, Fischerová, Pelíšková, Trefilová, Pokorná (Saidlová, Urbancová)
Branky: 58.Lábusová - 5.Zvolánková (vlastní)
Rozhodčí: Popelka
Diváci: 50

Komentář

Souboj dvou posledních celků tabulky byl viděn v sobotu na Julisce. Holky z Braníka se snažily vyvinout větší aktivitu a byla z toho hned první branka, kterou si paradoxně do vlastní brány vstřelila Jana Zvolánková. Za hosty nejvíce hrozila Krajčová, ale její střelecké pokusy končily buď v rukavicích Skoblíkvé nebo mimo branku. Duklačky si bohužel první poločas nevytvořily ani jednu šanci.

V druhém poločase se trochu obraz hry změnil, hrálo se více na polovině Braníka, ale bez střely na bránu. Branka do sítě Folprechtové padla po chybě v rozehrávce hostů, kdy Lábusová nadvakrát překonala hostující brankářku. Stav 1:1 vydržel až do konce utkání, takže na řadu přišly pokutové kopy.

Na penalty se štěstí přiklonilo na stranu Duklaček, takže berou o bod navíc než soupeřky.

Ohlasy trenérů

Ondřej Havlas, hlavní trenér: "Utkání se mi hodnotí hodně zvláštně. Předvedená hra v prvním poločase byla dopředu nulová, bez pohybu a aktivity, prostě všeho důležitého pro vstřelení branky. Bohužel hned z první naší chyby vzadu jsme si vstřelili vlastní gól. Další šance soupeřek pochytala Róza, která utkání zvládla dobře. V druhém poločase začal Braník hrát trochu jinak, a více se nám dařilo držet míč. Nakonec jsme se dočkali branky, která ale spadá do kategorie velmi šťastných. Na penalty jsme to nakonec zvládli, ale moc pozitiv z utkání nevidím :-(."

 


Fotogalerie


Partneři klubu