WU15: Po další vysoké výhře body z Trutnova

7. 9. 2020 | Redakce

WU15: Po další vysoké výhře body z Trutnova

Po zápase v Teplicích, který holky zvládly vyhrát vysoko 8:1, vezou starší žákyně Dukly vysokou výhru také z Trutnova, kde dokázaly vyhrát 8:0. Hattrickem se blýskla střídající Nováková.2. kolo, sobota 5. 9. 2020, 11:30
Trutnov Trutnov
0:8
(0:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha:

Sobotková - Mocová, Douderová, Smetanová, Machytková - Řezníčková,Köhlerová,Černá - Pelíšková, Synovcová, Krůtová.

Střídající: Vojáčková, Jinková, Nováková, Minaříková

Branky: 8. Černá, 13. Köhlerová, 43. Pelíšková, 45. Nováková, 48. Nováková, 53. Černá, 61. Nováková, 69. Krůtová
Rozhodčí: Laštovka

Komentář

Hodnocení kapitánky Kláry Smetanové: 

"V prvním poločase se nám moc nedařilo, daly jsme sice dva góly, ale naše hra byla nepřesná a netýmová. Ve druhém poločase jsme se snažily to zlepšit a myslím, že se nám to povedlo. Začaly jsme na hřišti více komunikovat a hru zpřesnily. Věřím, že proti Pardubicím nastoupíme lépe."

Ohlasy trenérů

Tomáš Zábojník, hlavní trenér: "Druhý venkovní zápas, který jsme rozhodně chtěli vyhrát. Holky vstoupily do zápasu hodně vlažně. Sice jsme se po brzkých brankách dostali do dvougólového vedení, ale s předváděnou hrou jsem nebyl spokojený. Naše hra v prvním poločase postrádala přesnost, týmovost a nabízela spoustu neproměněných šancí, hlavně pak po rohových kopech, kde jsme nebyli vůbec nebezpeční.

Hodně nám pomohla poločasová přestávka, po které holky na své soupeřky nalítly a během pěti minut využily 3 rohové kopy ke vstřelení tří branek. Do zakončení se vrhala hlavně střídající Nováková, která po příchodu na hřiště zkompletovala rychlý hattrick. Druhý poločas byl z našeho pohledu o dost lepší a holky si po něm výhru zasloužily. Jsem rád, že jsme zvládli udržet čisté konto směrem dozadu a neinkasovat žádnou zbytečnou branku.

Příští zápas už hrajeme konečně na domácí půdě proti Pardubicím. Věřím že se na něj dokážeme pořádně připravit a dotáhnout ho do vítězného konce. Holky budou rády za podporu fanoušků a věříme, že se jich sejde hojný počet."

 


Fotogalerie


Partneři klubu