7. kolo, 1.liga mladších žákyň Čechy 2021/22

T. Vítková - R. Vítková, Šustová, Štemmerová, Schovánková, Seifertová, Mossigová, Fleková, Ducháčová, Bečková, Šustová, Rýgrová, Jůnová

Krátká - Voříšková, Kolingerová, Razan Abubakr, Gajzlerová, Veselá, Stibalová, Havránková

• Branky: 9. Ducháčová, 27. Schovánková, 61. Schovánková - 14. Veselá, 41. Gajzlerová, 45. Gajzlerová, , 64. Stibalová, 65. Gajzlerová
    Rozhodčí: Karabinoš
  • Diváci: 20

Lukáš Redlich - trenér: "Nebudu lhát, že jsem z tohoto utkání neměl obavy, ale týmu jsem věřil a vyplatilo se. Do utkání nastoupila nová brankářka, která své kvality ukázala během tréninků. Ani jedna branka nepadla po její chybě, ale po ztrátě balónu na půli hřiště z důvodu nepřesnosti v kombinaci. Musím naše děvčata velmi pochválit za přístup celému utkání. Během zápasu je nemohl nikdo vystřídat a děvčata tam nechala velký kus práce a odhodlání. Důkazem toho byla druhá půle, kdy na soupeřky doslova vlítly a chtěly zápas co nejdříve rozhodnout ve svůj prospěch. Také musím pochválit hostující brankářku, která pochytala za celý zápas 25 – 30 střel na branku. Teď je důležité, aby se nám vrátily co nejdříve nemocné hráčky, jelikož nás na domácím hřišti čeká Viktoria Plzeň. Utkání se sehraje ve Statenicích 23.10.2021 od 10:30, kde budeme bojovat o 5. místo v tabulce."