15.10.2017, 13:00

FK Dukla Praha

6. kolo, 1.liga mladších žákyň Čechy 2017/18

FC Hradec Králové

Sestava domácí: Synovcová, Martynková – Posledníková, Kupková, Jirousková, Kanzelsbergerová, Smetanová, Mocová, Šilhavá, Köhlerová, Janoušková, Výrutová, Šebrlová, Šebková, Picková, D’Agostino

Sestava hosté: Kroulíková – Hrušková, Kalousová, Poradová, Uhnaná, Dobrozemská, Baliharová, Plotová, Jelínková, Gernatová, Mikanová

• Branky: 40. Mocová, 55. Šebrlová – 13. Poradová, 42. a 49. Baliharová, 50. Jelínková, 54. Kroulíková, 59. Hrušková
    Rozhodčí: Habada
  • Diváci: 30

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: „Hradec byl v dnešním utkání důraznějším a přímočařejším týmem, i to byl důvod jejich vítězství. Trochu mě mrzí, že se nedokážeme těmto soupeřům ukázat v pravé síle. Chyběl nám hodně pohyb, náběh, hráčky se dokáží prosadit 1:1, ale pokračují tak u další a další, dokud nepřijdou o míč. Budu se opakovat, ale je třeba se podívat na to z pohledu spolupráce více hráček, kde se v tomto zápase jasně ukázalo, že je tu velký prostor pro zlepšení, zda-li o tom tak mohu mluvit. Spíše jsme opravdu v úplných začátcích v seznamování se s touto součinností a je třeba být trpěliví.

Musím ale pochválit momenty v utkání, kde umíme vyjet od gólmanky až před bránu soupeře, kombinací, rád bych, aby se tato četnost akcí násobila. Velmi rád bych vyzdvihnul Zuzku Mocovou, která prokazuje už v tomto věku fotbalovou chytrost a podává pěkné fotbalové výkony, spolu s ní Kačku Šebrlovou, Báru Kupkovou a Terku Posledníkovou, které v zápase s Hradcem mohu ocenit za jejich individuální výkon a celý tým za další společný zážitek a předvedení dovedností v zápase.“